vidaXL TV skrinka 140x30x45 cm masívne sheeshamové drevo [247998]

SKU
527386
209,60 € 174,67 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Pomocou tejto televíznej skrinky z masívneho sheeshamového dreva dodáte svojej domácnosti luxusný dizajn inšpirovaný polovicou minulého storočia! Bude skvelým doplnkom vašej obývačky alebo spoločenskej časti. HiFi skrinka je vyrobená z masívneho sheeshamového dreva.

Pomocou tejto televíznej skrinky z masívneho sheeshamového dreva dodáte svojej domácnosti luxusný dizajn inšpirovaný polovicou minulého storočia! Bude skvelým doplnkom vašej obývačky alebo spoločenskej časti.

HiFi skrinka je vyrobená z masívneho sheeshamového dreva. Sheesham, tiež známy ako ružové drevo alebo palisander, je tropické tvrdé drevo, ktoré je známe svojou bohatou štruktúrou. Vďaka krásnej štruktúre dreva je naša komody jedinečná a mierne sa odlišuje od ostatných. Táto stereo skrinka je podporovaná robustnými kovovými nohami, ktoré jej tiež dodávajú estetický vzhľad. Navyše táto skrinka na plazmové TV má 2 zásuvky, 2 police a 1 priehradku, ktoré poskytujú dostatočný priestor pre uloženie DVD prehrávačov, herných konzol, mediálnych nosičov, atď. , zatiaľ čo jej pevné mosadzné práškované železné nohy prispievajú k pevnosti konštrukcie.

Dôležitá poznámka

Každý výrobok má inú farbu, čo jednotlivým dreveným skrinkám dodáva jedinečnosť. Dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

Vlastnosti

Farba: Hnedá
Materiál: Masívne sheeshamové drevo a železo s mosadznou povrchovou úpravou
Rozmery: 140 x 30 x 45 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

S 2 zásuvkami, 2 policami a 1 priehradkou s dvierkami. Leštený; natieraný a lakovaný povrch.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8719883559605
Produktové číslo výrobcu247998