vidaXL TV skrinka 120x30x40 cm masívne mangovníkové drevo [289101]

SKU
533900
232,05 € 193,37 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevená TV skrinka dodá vašej obývačke industriálny vzhľad. Táto stereo skrinka je ručne vyrobená z práškovanej ocele a masívneho mangovníkového dreva, vďaka čomu je robustná a stabilná. Vďaka remeselnému spracovaniu a krásnej drevenej štruktúre je každý kus nábytku jedinečný a mierne sa líši od iných kusov.

Táto drevená TV skrinka dodá vašej obývačke industriálny vzhľad.

Táto stereo skrinka je ručne vyrobená z práškovanej ocele a masívneho mangovníkového dreva, vďaka čomu je robustná a stabilná. Vďaka remeselnému spracovaniu a krásnej drevenej štruktúre je každý kus nábytku jedinečný a mierne sa líši od iných kusov. Tento TV stojan má tiež dostatok úložného priestoru na usporiadanie vašich základných vecí, ktoré chcete mať na dosah ruky.

Dôležitá poznámka

Farba a textúra jednotlivých výrobkov sa môže líšiť, a preto je každý kus jedinečný; dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

Vlastnosti

Farba: Čierna a hnedá
Materiál: Masívne mangovníkové drevo s prírodnou povrchovou úpravou, oceľ
Rozmery: 120 x 30 x 40 cm (Š x H x V)
VAROVANIE: Aby sa predišlo prevráteniu, tento výrobok sa musí používať s dodaným príslušenstvom na pripevnenie na stenu.

Doplňujúce informácie

2 oceľové dvierka a 2 police. Výrobok je potrebné poskladať.

VAROVANIE

Aby sa predišlo prevráteniu, tento výrobok sa musí používať s dodaným príslušenstvom na pripevnenie na stenu.

Farbačierna
VýrobcavidaXL
EAN8719883998398
Produktové číslo výrobcu289101

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz