vidaXL TV skrinka 180x30x50 cm recyklovaný masív [321621]

SKU
539669
85,95 € 71,62 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevená TV skrinka má industriálny štýl a bude tak dokonalou voľbou pre váš vnútorný obytný priestor. TV skrinka je vyrobená z MDF a masívneho recyklovaného dreva, ktoré pochádza z trámov, podláh a nosníkov starých zbúraných stavieb.

Táto drevená TV skrinka má industriálny štýl a bude tak dokonalou voľbou pre váš vnútorný obytný priestor.

TV skrinka je vyrobená z MDF a masívneho recyklovaného dreva, ktoré pochádza z trámov, podláh a nosníkov starých zbúraných stavieb. Okrem toho môže pozostávať z rôznych druhov dreva, ako je teakové drevo, tvrdé drevo, tropické drevo, mangovníkové drevo atď. To znamená, že recyklované drevo si zachováva vlastnosti týchto rôznych druhov drevín. Recyklované drevo už je staré, zvetrané a vysušené. Preto sa nezmršťuje ani neohýba. Oceľový rám jej tiež dodáva ďalšiu stabilitu. Mediálna jednotka má 3 poličky, ktoré poskytujú dostatok priestoru na uloženie vašich multimediálnych zariadení, kníh a rôznych ďalších predmetov.

Dôležitá poznámka

Farba a textúra jednotlivých výrobkov sa môže líšiť, a preto je každý kus jedinečný; dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

Vlastnosti

Materiál: Recyklovaný masív s viacfarebnou povrchovou úpravou, oceľ s práškovou povrchovou úpravou
Rozmery: 180 x 30 x 50 cm (Š x H x V)
VAROVANIE: Aby sa predišlo prevráteniu, tento výrobok sa musí používať s dodaným príslušenstvom na pripevnenie na stenu.

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

VAROVANIE

Aby sa predišlo prevráteniu, tento výrobok sa musí používať s dodaným príslušenstvom na pripevnenie na stenu.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286105139
Produktové číslo výrobcu321621