vidaXL Kozmetická skrinka sivý dub sonoma 80x40x65 cm spracované drevo

SKU
569123
54,95 € 45,79 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Zaobstarajte si túto elegantnú a funkčnú kozmetickú skrinku a konečne budete mať vo svojich veciach poriadok! Spája v sebe dizajn, praktickosť a modernosť. Pevný materiál: Spracované drevo je mimoriadne kvalitné s hladkým povrchom a vyznačuje sa pevnosťou, stabilitou a odolnosťou proti vlhkosti.

Zaobstarajte si túto elegantnú a funkčnú kozmetickú skrinku a konečne budete mať vo svojich veciach poriadok! Spája v sebe dizajn, praktickosť a modernosť.

Pevný materiál

Spracované drevo je mimoriadne kvalitné s hladkým povrchom a vyznačuje sa pevnosťou, stabilitou a odolnosťou proti vlhkosti.

Praktický dizajn

Túto úložnú skrinku je možné používať samostatne alebo ju ľubovoľne kombinovať. Túto úložnú skrinku môžete skombinovať s toaletným stolíkom a vytvoriť si tak vlastné úložné riešenie.

Priestranný úložný priestor

Táto skrinka má priestranné priehradky, ktoré ponúkajú dostatok priestoru pre váš make-up, doplnky, tašky a iné kozmetické potreby.

VAROVANIE

Aby nedošlo k prevráteniu, je potrebné výrobok používať spolu s príslušenstvom na upevnenie k stene, ktoré sa nachádza v balení.

Poznámka

Každý produkt je dodávaný s montážnym návodom v krabici pre jednoduchú montáž.

Vlastnosti

Farba: Sivý dub sonoma
Materiál: Kompozitné drevo
Rozmery: 80 x 40 x 65 cm (Š x H x V)

Farbašedá
VýrobcavidaXL
EAN8720287087861
Produktové číslo výrobcu820506