vidaXL Záhradné stredové pohovky z paliet 2 ks hnedé impregnovaná borovica [316191]

SKU
533696
61,95 € 51,62 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Sada 2 stredných pohoviek z drevených paliet je ideálnou voľbou pre odpočinok a vychutnanie si príjemného počasia, zdriemnutie si alebo rozhovor s rodinou alebo priateľmi. Táto záhradná stredná pohovka s nadčasovým dizajnom paliet dodá vášmu obytnému priestoru nádych rustikálneho šarmu.

Táto sada 2 stredných pohoviek z drevených paliet je ideálnou voľbou pre odpočinok a vychutnanie si príjemného počasia, zdriemnutie si alebo rozhovor s rodinou alebo priateľmi.

Táto záhradná stredná pohovka s nadčasovým dizajnom paliet dodá vášmu obytnému priestoru nádych rustikálneho šarmu. Stredová sedačka je vyrobená z impregnovaného borovicového dreva, vďaka čomu je pevná, odolná voči poveternostným vplyvom a ekologická. Táto stredová pohovka má pevnú konštrukciu a nevyžaduje si náročnú údržbu. Táto drevená sedacia súprava je špeciálne navrhnutá pre použitie ako časť sedacej súpravy, ale môže byť použitá aj ako samostatná pohovka. Môžete ju skombinovať s ďalšími mudulárnymi segmentmi, ako je konferenčný stolík, podnožka a rohová pohovka, a vytvoriť si tak svoje osobné konfigurácie záhradného posedenia!.

Poznámka

Aby ste predĺžili životnosť vášho vonkajšieho nábytku, odporúčame vám nábytok pravidelne čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku bez žiadnej ochrany.

Čistenie

Použite jemný mydlový roztok.

Skladovanie

Ak je to možné, skladujte na chladnom a suchom mieste v interiéri. Ak je výrobok skladovaný vonku, chráňte ho vodotesným krytom. Po daždi alebo snežení utrite a osušte prebytočnú vodu alebo sneh z rovných povrchov. Dbajte na dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby nedošlo k poškodeniu spôsobenému vlhkosťou.

Vlastnosti

Farba: Hnedá
Materiál: Impregnované borovicové drevo
Rozmery: 60 x 64 x 70 cm (Š x H x V)
Šírka sedadla: 60 cm
Hĺbka sedadla: 60 cm
Výška sedadla od zeme: 36 cm

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

2 x Stredová pohovka

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286333150
Produktové číslo výrobcu316191

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz