vidaXL Skříň mexická borovice Corona 80 x 40 x 170 cm [243734]

SKU
526683
192,65 € 160,54 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Kvalitná drevená skrinka je v mexickom štýle `Corona`. Voskované borovicové drevo s čiernymi kovovými detailmi vyžaruje mexický šarm, vďaka ktorému bude táto skrinka skvelou súčasťou Vašej obývačky, jedálne či haly. Vysoká polica môže byť tiež použitá ako výstavná skriňa či knižnica.

Kvalitná drevená skrinka je v mexickom štýle `Corona`.

Voskované borovicové drevo s čiernymi kovovými detailmi vyžaruje mexický šarm, vďaka ktorému bude táto skrinka skvelou súčasťou Vašej obývačky, jedálne či haly. Vysoká polica môže byť tiež použitá ako výstavná skriňa či knižnica. Skriňa je silná a robustná, keďže je vyrobená z masívneho borovicového dreva. Tri otvorené poličky na vrchnej časti sú ideálne na ukladanie kníh alebo sklenených výrobkov a na zobrazovanie dekoratívnych predmetov. Spodná skrinka má dve police a poskytuje dostatok úložného priestoru. Montáž je veľmi jednoduchá.

Vlastnosti

Farba: Hnedá
Materiál: Borovicový masív
Rozmery: 80 x 40 x 170 cm (D x Š x V)
VAROVANIE: Aby nedošlo k prevráteniu, je potrebné výrobok používať spolu s príslušenstvom na upevnenie k stene, ktoré sa nachádza v balení.

Doplňujúce informácie

S 3 otvorenými poličkami a 1 skrinkou s 2 poličkami. Inšpirované mexickým štýlom nábytku `Corona`. Jednoduchá montáž.

VAROVANIE

Aby nedošlo k prevráteniu, je potrebné výrobok používať spolu s príslušenstvom na upevnenie k stene, ktoré sa nachádza v balení.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8718475526155
Produktové číslo výrobcu243734