vidaXL Skladací záhradný stôl 50x50x50 cm teakový masív [315452]

SKU
538224
47,75 € 39,79 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Štýlový drevený záhradný stolík je vybavený podnožkou a bude vynikajúcim doplnkom vášho vnútorného aj vonkajšieho priestoru! Piknikový stôl je vyrobený z mimoriadne trvácneho tvrdého teakového dreva, ktoré bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obrúsený, aby získal hladký vzhľad.

Tento štýlový drevený záhradný stolík je vybavený podnožkou a bude vynikajúcim doplnkom vášho vnútorného aj vonkajšieho priestoru! Piknikový stôl je vyrobený z mimoriadne trvácneho tvrdého teakového dreva, ktoré bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obrúsený, aby získal hladký vzhľad.

Teakové drevo sa vyznačuje výnimočnou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom, a tak predstavuje jeden z najvhodnejších materiálov na výrobu záhradného nábytku spomedzi všetkých ostatných druhov dreva. Ak si chcete zaobstarať záhradný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky, teakové drevo je pre vás ako stvorené. Keď sa stolík nepoužíva, dá sa zložiť a uložiť tak, aby nezabral veľa miesta.

Vlastnosti

Materiál: Jemne brúsené tvrdé tíkové drevo s povrchovou úpravou na báze vody
Rozmery (po rozložení): 50 x 50 cm (Priemer x V)
Rozmery (po poskladaní): 57 x 43 x 6 cm (D x Š x V)

Doplňujúce informácie

Skladací dizajn. Montáž nie je potrebná.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286208540
Produktové číslo výrobcu315452