vidaXL Skladacie ležadlá s kolieskami 2 ks tíkový masív a textilén [3073000]

SKU
534832
533,70 € 444,75 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Oddýchnite si na našich záhradných ležadlách z tíkového masívu! Záhradná posteľ má nastaviteľné operadlo, aby sa vám sedelo a ležalo čo najpohodlnejšie. Ležadlo má atraktívny dizajn a predstavuje nadčasový doplnok do záhrady, na terasu, k bazénu či do iných vonkajších priestorov.

Oddýchnite si na našich záhradných ležadlách z tíkového masívu! Záhradná posteľ má nastaviteľné operadlo, aby sa vám sedelo a ležalo čo najpohodlnejšie.

Ležadlo má atraktívny dizajn a predstavuje nadčasový doplnok do záhrady, na terasu, k bazénu či do iných vonkajších priestorov. Tíkový nábytok je vyhotovený z mimoriadne trvácneho tvrdého tíkového dreva, ktoré bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obrúsený, aby získal hladký vzhľad. Tíkové drevo sa vyznačuje výnimočnou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom, a tak predstavuje jeden z najvhodnejších materiálov na výrobu záhradného nábytku spomedzi všetkých ostatných druhov dreva. Ak si chcete zaobstarať záhradný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky, tíkové drevo je pre vás ako stvorené. Krásna povrchová úprava drevu dodáva teplý farebný odtieň. Textilénová látka je trvácna, pohodlná a odolná voči poveternostným vplyvom. Toto záhradné ležadlo má sklápacie operadlo, ktoré sa dá nastaviť do 5 polôh. Ležadlo sa dá jednoducho poskladať, aby nezaberalo veľa miesta, keď sa nepoužíva. Ležadlo môžete bez problémov premiestniť vďaka rúčke a kolieskam.

Poznámka

Aby ste predĺžili životnosť vášho vonkajšieho nábytku, odporúčame vám ho ochrániť vodotesným krytom.

Vlastnosti

Materiál: Jemne brúsené tvrdé tíkové drevo s povrchovou úpravou na báze vody, textilénová látka
Rozmery: 206 x 60 x 35 cm (D x Š x V)

Doplňujúce informácie

Operadlo nastaviteľné do 5 polôh. Skladací dizajn. S rukoväťou a dvoma kolieskami.

V balení sa nachádza

2 x Ležadlo

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286442104
Produktové číslo výrobcu3073000