vidaXL Posteľný rám, recyklovaný masív 200x200 cm [288439]

SKU
533871
215,60 € 179,67 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevený posteľný rám dodá vašej spálni vintage vzhľad! Posteľný rám je vyrobený z recyklovaného masívu, ktorý pochádza z trámov, podláh a nosníkov zo starých zbúraných stavieb a pozostáva z rôznych typov dreva, ako napríklad tíkového, tvrdého, tropického či mangového dreva.

Tento drevený posteľný rám dodá vašej spálni vintage vzhľad! Posteľný rám je vyrobený z recyklovaného masívu, ktorý pochádza z trámov, podláh a nosníkov zo starých zbúraných stavieb a pozostáva z rôznych typov dreva, ako napríklad tíkového, tvrdého, tropického či mangového dreva.

Recyklované drevo sa preto vyznačuje vlastnosťami týchto typov dreva. Recyklované drevo je staré, zvetrané a usušené, a preto sa nezmršťuje ani neohýba. Oceľové stredové nosníky prinášajú potrebnú stabilitu. Vďaka remeselnému opracovaniu a krásnej textúre dreva je každý kus nábytku jedinečný a trochu odlišný od ostatných. Vhodné rozmery matraca na túto posteľ sú 200 x 200 cm. Upozorňujeme, že v balení sa nachádza len posteľný rám. Matrac nie je súčasťou balenia.

Vlastnosti

Materiál: Recyklovaný masív s povrchovou úpravou vo farbe recyklovaného dreva, oceľ
Celkové rozmery: 205 x 205 x 73 cm (D x Š x V)
Vhodné rozmery matraca: 200 x 200 cm (Š x D) (matrac nie je súčasťou balenia)
Výška spacej plochy od zeme: 33 cm

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8719883997377
Produktové číslo výrobcu288439

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz