vidaXL Komoda, biela 120x30,5x70 cm, drevotrieska [802777]

SKU
533829
79,90 € 66,58 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Štýlová komoda je skutočne praktická a predstavuje ideálny doplnok do izby. Skladovacia skrinka vyrobená z prvotriednej drevotriesky je trvácna a stabilná.

Táto štýlová komoda je skutočne praktická a predstavuje ideálny doplnok do izby.

Skladovacia skrinka vyrobená z prvotriednej drevotriesky je trvácna a stabilná. Skrinka má 2 priečinky a 2 dvierka a poskytuje množstvo priestoru na odkladanie kníh, multimediálnych zariadení či iných predmetov, a tak budete mať v izbe vždy čisto a poriadok. Pevná vrchná doska je ako stvorená na vystavenie ozdobných predmetov, rámikov s fotkami alebo kvetov v kvetináči. Skrinka sa navyše dá ľahko očistiť navlhčenou handričkou.

Vlastnosti

Farba: Biela
Materiál: Drevotrieska, MDF
Rozmery: 120 x 30,5 x 70 cm (Š x H x V)
UPOZORNENIE: Aby nedošlo k prevráteniu, je potrebné výrobok používať spolu s príslušenstvom na upevnenie k stene, ktoré sa nachádza v balení
Upozornenie: Skrutky a hmoždinky do stien nie sú súčasťou balenia. Vyhľadajte a použite skrutky a hmoždinky vhodné do vašej steny. Ak si nie ste istí, vyhľadajte odbornú pomoc. Pozorne si prečítajte a dodržujte každý krok návodu. Pozorne si prečítajte a dodržujte každý krok návodu.

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

UPOZORNENIE

Aby nedošlo k prevráteniu, je potrebné výrobok používať spolu s príslušenstvom na upevnenie k stene, ktoré sa nachádza v balení

Upozornenie

Skrutky a hmoždinky do stien nie sú súčasťou balenia. Vyhľadajte a použite skrutky a hmoždinky vhodné do vašej steny. Ak si nie ste istí, vyhľadajte odbornú pomoc. Pozorne si prečítajte a dodržujte každý krok návodu. Pozorne si prečítajte a dodržujte každý krok návodu.

Farbabiela
VýrobcavidaXL
EAN8720286134597
Produktové číslo výrobcu802777