vidaXL Komoda 60x35x75 cm surové mangovníkové drevo a železo [323736]

SKU
535569
126,25 € 105,21 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevená komoda dodá vášmu interiéru industriálny vzhľad. Príručná skrinka je vyrobená zo surového mangového dreva, vďaka čomu je skutočne stabilná a trvácna.

Táto drevená komoda dodá vášmu interiéru industriálny vzhľad.

Príručná skrinka je vyrobená zo surového mangového dreva, vďaka čomu je skutočne stabilná a trvácna. Mangovníkové drevo je drevo tropického listnatého stromu, ktoré je dostatočne pevné na to, aby unieslo aj značnú váhu, no zároveň odoláva každodennému opotrebovaniu. Vďaka remeselnému opracovaniu a krásnej textúre dreva je každý kus nábytku jedinečný a trochu odlišný od ostatných. Skrinka s 2 dvierkami a 1 zásuvkou poskytuje množstvo priestoru na odkladanie rôznych predmetov, ktoré potrebujete mať vždy poruke. Dvierka sú vyrobené z pravých bicyklových kolies na reťaze, ktoré sú štýlové a jedinečné.

Dôležitá poznámka

Farba a textúra jednotlivých výrobkov sa môže líšiť, a preto je každý kus jedinečný; dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

Vlastnosti

Materiál: Surové mangovníkové drevo s prírodnou povrchovou úpravou, železo so striebornou práškovanou povrchovou úpravou.
Rozmery: 60 x 35 x 75 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Skutočný dizajn bicyklového retiazkového kolesa. Výrobok je potrebné poskladať.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286082423
Produktové číslo výrobcu323736