vidaXL Podnožka polyratan a eukalyptový masív [315752]

SKU
533691
40,00 € 33,33 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Podnožka je ideálne miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a užívať si pekné počasie alebo si zdriemnuť či posedieť s rodinou a priateľmi. Táto záhradná podnožka s oceľovým rámom s práškovým nástrekom pokrytým PE ratanom je pevná a ľahko sa čistí. Eukalyptové masívne drevo prispieva k odolnosti a stabilite.

Naša podnožka je ideálne miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a užívať si pekné počasie alebo si zdriemnuť či posedieť s rodinou a priateľmi.

Táto záhradná podnožka s oceľovým rámom s práškovým nástrekom pokrytým PE ratanom je pevná a ľahko sa čistí. Eukalyptové masívne drevo prispieva k odolnosti a stabilite. Okrem toho vankúš zvyšuje pohodlie počas leňošenia. Poťah na vankúš je odnímateľný a dá sa oprať. Vďaka ľahkej PE ratanovej konštrukcii ju môžete ľahko premiestňovať. Môžete ju skombinovať s inými modulárnymi segmentmi, ktoré sú k dispozícii v rozbaľovacej ponuke, a vytvoriť si tak svoje vlastné konfigurácie záhradnej sedacej súpravy!.

Dôležitá poznámka

V prípade dažďa, snehu a mrazov odporúčame podnožku zakrývať, aby sa čo najdlhšie zachovala jej kvalita.

Vlastnosti

Farba: Sivá
Farba podložky: Antracitová
Materiál: PE ratan, práškovaná oceľ, masívne eukalyptové drevo s olejovým náterom
Materiál vankúša: 100 % polyester
Celkové rozmery: 60 x 60 x 32 cm (Š x H x V)
Hrúbka podložky na sedadlo: 5 cm

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

Farbašedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286208113
Produktové číslo výrobcu315752

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz