vidaXL Nočné stolíky 2 ks biele 35x30x40 cm borovicový masív [322228]

SKU
533739
73,75 € 61,46 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevené nočné stolíky vytvoria nielen dekoratívny, ale aj praktický doplnok do vášho interiéru. Nočné stolíky sú vyrobené z masívneho borovicového dreva, vďaka ktorým sú robustné a stabilné.

Tieto drevené nočné stolíky vytvoria nielen dekoratívny, ale aj praktický doplnok do vášho interiéru.

Nočné stolíky sú vyrobené z masívneho borovicového dreva, vďaka ktorým sú robustné a stabilné. Vďaka remeselnému spracovaniu a krásnej drevenej štruktúre je každý kus nábytku jedinečný a mierne odlišný od iných kusov. Každý nočný stolík má poličku a zásuvku, a poskytuje dostatok úložného priestoru na uskladnenie vašich základných vecí, ktoré chcete mať na dosah ruky. Na robustnú dosku z tvrdého dreva môžete do blízkosti postele umiestniť aj lampičku, budík alebo čokoľvek iné, čo by ste mohli potrebovať.

Dôležitá poznámka

Farba a textúra jednotlivých výrobkov sa môže líšiť, a preto je každý kus jedinečný; dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

Vlastnosti

Farba: Biela
Materiál: Borovicový masív
Rozmery: 35 x 30 x 40 cm (D x Š x V)

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

2 x Nočný stolík

Farbabiela
VýrobcavidaXL
EAN8720286230695
Produktové číslo výrobcu322228

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz