vidaXL Nočný stolík 40x30x50 cm masívne mangovníkové drevo [323494]

SKU
538265
91,00 € 75,83 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevený nočný stolík v industriálnom štýle bude skvelým doplnkom vášho interiéru. Môžete ho tiež použiť ako nočný stolík alebo príručný stolík. Bočná skrinka je vyrobená z masívneho mangovníkového dreva, tropického tvrdého dreva s pevnosťou uniesť aj vyššiu hmotnosť.

Tento drevený nočný stolík v industriálnom štýle bude skvelým doplnkom vášho interiéru.

Môžete ho tiež použiť ako nočný stolík alebo príručný stolík. Bočná skrinka je vyrobená z masívneho mangovníkového dreva, tropického tvrdého dreva s pevnosťou uniesť aj vyššiu hmotnosť. Odoláva aj opotrebovaniu časom, takže je stabilná a odolná. Dvierka sú vyrobené z prírodnej juty a železná základňa tiež dodáva extra stabilitu. Nočný stolík má pevnú dosku na umiestnenie nočnej lampy, budíka alebo čohokoľvek iného, čo by ste mohli pri posteli potrebovať. Tento nočný stolík má 2 zásuvky, ktorý poskytujú dostatok priestoru na uloženie menších predmetov, ktoré máte na dosah ruky.

Dôležitá poznámka

Farba a textúra jednotlivých výrobkov sa môže líšiť, a preto je každý kus jedinečný; dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

Vlastnosti

Materiál: Masívne mangovníkové drevo s čiernou povrchovou úpravou, železo s čiernou práškovanou povrchovou úpravou, juta
Rozmery: 40 x 30 x 50 cm (Š x H x V)
VAROVANIE: Aby nedošlo k prevráteniu, je potrebné výrobok používať spolu s príslušenstvom na upevnenie k stene, ktoré sa nachádza v balení.

Doplňujúce informácie

Montáž nie je potrebná.

VAROVANIE

Aby nedošlo k prevráteniu, je potrebné výrobok používať spolu s príslušenstvom na upevnenie k stene, ktoré sa nachádza v balení.

Farbačierna
VýrobcavidaXL
EAN8720286066478
Produktové číslo výrobcu323494