vidaXL Nástenný nočný stolík hnedý dub 35x35x20 cm

SKU
566447
28,40 € 23,67 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Nástenný nočný stolík je naozaj jedinečný a elegantný a bude dobrým riešením na maximalizáciu vášho priestoru. Je tiež vynikajúcou dekoráciou pre vaše prázdne steny. Pevný materiál: Spracované drevo je mimoriadne kvalitné s hladkým povrchom a vyznačuje sa pevnosťou, stabilitou a odolnosťou proti vlhkosti.

Tento nástenný nočný stolík je naozaj jedinečný a elegantný a bude dobrým riešením na maximalizáciu vášho priestoru.

Je tiež vynikajúcou dekoráciou pre vaše prázdne steny.

Pevný materiál

Spracované drevo je mimoriadne kvalitné s hladkým povrchom a vyznačuje sa pevnosťou, stabilitou a odolnosťou proti vlhkosti.

Nástenný dizajn

Táto plávajúca jednotka k posteli bude vynikajúcou voľbou, ak chcete mať veci úhľadne usporiadané v obmedzenom obytnom priestore.

Dostatok úložného priestoru

Tento plávajúci nočný stolík poskytuje úložný priestor pre vaše časopisy, knihy, diaľkové ovládače a iné drobnosti, ktoré chcete mať na dosah ruky.

Poznámka

Skrutky a hmoždinky do stien nie sú súčasťou balenia. Vyhľadajte a použite skrutky a hmoždinky vhodné do vašej steny. Ak si nie ste istí, obráťte sa na odborníka. Pozorne si prečítajte každý krok návodu a postupujte podľa týchto krokov.Každý produkt je dodávaný s montážnym návodom v krabici pre jednoduchú montáž.

Vlastnosti

Farba: Hnedý dub
Materiál: Kompozitné drevo
Rozmery: 35 x 35 x 20 cm (Š x H x V)

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8720287086901
Produktové číslo výrobcu817583