vidaXL Nástenné TV skrinky 2 ks sivé 30,5x30x30 cm [804488]

SKU
535615
49,95 € 41,62 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Sada TV skriniek sa vďaka svojmu modernému a praktickému dizajnu stane stredobodom vašej izby. TV stojan sa pripevňuje k stene, vďaka čomu vytvorí nadčasový doplnok vo vašom domove. Má veľkú priehradku, čiže bude ideálnym miestom na uloženie vašich časopisov, DVD diskov alebo iných predmetov.

Táto sada TV skriniek sa vďaka svojmu modernému a praktickému dizajnu stane stredobodom vašej izby.

TV stojan sa pripevňuje k stene, vďaka čomu vytvorí nadčasový doplnok vo vašom domove. Má veľkú priehradku, čiže bude ideálnym miestom na uloženie vašich časopisov, DVD diskov alebo iných predmetov. Túto Hifi skrinku je možné zostaviť tak, aby sa dali dvierka otvárať vľavo aj vpravo. Ľahko sa čistí vlhkou handričkou.

Vlastnosti

Farba: Sivá
Materiál: Spracované drevo
Rozmery: 30,5 x 30 x 30 cm (Š x H x V)
Upozornenie: Skrutky a hmoždinky do stien nie sú súčasťou balenia. Vyhľadajte a použite skrutky a hmoždinky vhodné do vašej steny. Ak si nie ste istí, vyhľadajte odbornú pomoc. Pozorne si prečítajte a dodržujte každý krok návodu. Pozorne si prečítajte a dodržujte každý krok návodu.

Doplňujúce informácie

Dá sa namontovať s dverami otváranými vľavo alebo vpravo. Výrobok je potrebné poskladať.

Upozornenie

Skrutky a hmoždinky do stien nie sú súčasťou balenia. Vyhľadajte a použite skrutky a hmoždinky vhodné do vašej steny. Ak si nie ste istí, vyhľadajte odbornú pomoc. Pozorne si prečítajte a dodržujte každý krok návodu. Pozorne si prečítajte a dodržujte každý krok návodu.

V balení sa nachádza

2 x TV skrinka

Farbašedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286353325
Produktové číslo výrobcu804488