vidaXL TV skrinka hnedý dub 80x35x36,5 cm spracované drevo

SKU
566451
35,70 € 29,75 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Nástenná skrinka je úžasná a elegantná. Je to vynikajúce riešenie pre uloženie vašich vecí a dekorácií. Slúži aj na skrášlenie vašich prázdnych stien, ktoré premení na dizajnový kúsok.

Táto nástenná skrinka je úžasná a elegantná.

Je to vynikajúce riešenie pre uloženie vašich vecí a dekorácií. Slúži aj na skrášlenie vašich prázdnych stien, ktoré premení na dizajnový kúsok.

Pevný materiál

Spracované drevo je mimoriadne kvalitné s hladkým povrchom a vyznačuje sa pevnosťou, stabilitou a odolnosťou proti vlhkosti.

Dostatok úložného priestoru

Plávajúca polica sa môže pochváliť širokým priestorom s priehradkami, ktoré vám umožňujú uložiť predmety, ako sú knihy, ktoré budete mať prehľadne usporiadané a na dosah ruky.

Všestranný dizajn

Závesnú skrinku môžete použiť ako TV skrinku alebo ju namontovať na stenu pracoviska pre pohodlné uloženie náradia alebo iných predmetov. Premení prázdnu stenu na dizajnový prvok.

Poznámka

Skrutky a hmoždinky do stien nie sú súčasťou balenia. Vyhľadajte a použite skrutky a hmoždinky vhodné do vašej steny. Ak si nie ste istí, obráťte sa na odborníka. Pozorne si prečítajte každý krok návodu a postupujte podľa týchto krokov.

Vlastnosti

Farba: Hnedý dub
Materiál: Kompozitné drevo
Rozmery: 80 x 35 x 36,5 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8720287087151
Produktové číslo výrobcu817608