vidaXL Nástenná skrinka hnedý dub 60x36,5x35 cm spracované drevo

SKU
566448
32,15 € 26,79 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Praktickú nástennú skrinku je možné ľahko pripevniť na stenu, vďaka čomu vytvorí nielen ozdobné, ale aj praktické riešenie na uskladnenie vecí vo vašej domácnosti. Pevný materiál: Spracované drevo je mimoriadne kvalitné s hladkým povrchom a vyznačuje sa pevnosťou, stabilitou a odolnosťou proti vlhkosti.

Túto praktickú nástennú skrinku je možné ľahko pripevniť na stenu, vďaka čomu vytvorí nielen ozdobné, ale aj praktické riešenie na uskladnenie vecí vo vašej domácnosti.

Pevný materiál

Spracované drevo je mimoriadne kvalitné s hladkým povrchom a vyznačuje sa pevnosťou, stabilitou a odolnosťou proti vlhkosti.

Dostatok úložného priestoru

Skrinka na multimediálne zariadenia má 2 priehradky, ktoré vám poskytujú dostatok úložného priestoru na usporiadanie položiek, ako je prehrávač médií, časopisy a ďalšie náležitosti.

Funkcia nástennej montáže

TV konzola nezaberá žiadnu podlahovú plochu. Môžete ju jednoducho zavesiť na stenu.

Štýlový dizajn

Vďaka jednoduchému dizajnu táto TV skrinka ľahko doplní každú izbu a nábytok akéhokoľvek štýlu. Vášmu domovu dodá nádych elegancie a hravosť.

Poznámka

Skrutky a hmoždinky do stien nie sú súčasťou balenia. Vyhľadajte a použite skrutky a hmoždinky vhodné do vašej steny. Ak si nie ste istí, obráťte sa na odborníka. Pozorne si prečítajte každý krok návodu a postupujte podľa týchto krokov.Každý produkt je dodávaný s montážnym návodom v krabici pre jednoduchú montáž.

Vlastnosti

Farba: Hnedý dub
Materiál: Kompozitné drevo
Rozmery: 60 x 36,5 x 35 cm (Š x H x V)

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8720287087069
Produktové číslo výrobcu817599