vidaXL Sklápacie záhradné kreslo s podložkou, polyratan, sivé [47677]

SKU
535601
153,05 € 127,54 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Polyratanové sklápacie kreslo s nenápadným, no štýlovým dizajnom dodá vašej terase, balkónu či záhrade nádych modernej elegancie. Vďaka nastaviteľnému operadlu a opierke na nohy si budete môcť pohodlne sadnúť a relaxovať.

Naše polyratanové sklápacie kreslo s nenápadným, no štýlovým dizajnom dodá vašej terase, balkónu či záhrade nádych modernej elegancie.

Vďaka nastaviteľnému operadlu a opierke na nohy si budete môcť pohodlne sadnúť a relaxovať. Vonkajšie kreslo je vyrobené z PE ratanu, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom, takže sa ľahko čistí, je odolné a vhodné na každodenné používanie. Oceľový rám s práškovou povrchovou úpravou kreslu dodáva dostatočnú pevnosť a trvácnosť. Sklápacie kreslo vám poskytne potrebné pohodlie pri sedení. Stačí zatlačiť tlačidlo v bočnej časti a operadlo sa sklopí. Keďže má ľahkú konštrukciu, dá sa jednoducho premiestňovať a odložiť, keď sa nepoužíva. Dodáva sa spolu s veľmi pohodlnou, nahusto vyčalúnenou podložkou na sedadlo, ktorá prináša optimálny komfort. Polyesterové poťahy si nevyžadujú náročnú údržbu a stačí ich zvliecť a oprať. Kreslo sa jednoducho montuje.

Poznámka

Odporúčame kreslo zakrývať v prípade dažďa, snehu a mrazov.

Vlastnosti

Farba polyratanu: Sivá
Farba podložky: Tmavosivá
Materiál: PE ratan + oceľový rám s práškovou povrchovou úpravou
Materiál poťahu podložky: 100% polyester
Hrúbka podložky: 4 cm
Rozmery (nesklopené): 57 x 73 x 105 cm (Š x H x V)
Rozmery (sklopené): 57 x 127 x 97 cm (Š x H x V)
Šírka sedadla: 47 cm
Hĺbka sedadla: 53 cm
Výška sedadla od zeme bez podložky: 41 cm
Výška opierok na ruky od zeme: 63 cm

Farbašedá
VýrobcavidaXL
EAN8719883731292
Produktové číslo výrobcu47677