vidaXL Lavička 110 cm masívne surové mangovníkové drevo a oceľ [286460]

SKU
533861
123,70 € 103,08 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Lavička z dreveného masívu má moderný dizajn v industriálnom štýle a predstavuje skvelý doplnok do obývačky či do chodby. Vrchná doska lavičky je vyrobená z masívneho surového mangovníkového dreva, čo je druh tvrdého a tropického dreva, takže je mimoriadne odolná a trvácna.

Táto lavička z dreveného masívu má moderný dizajn v industriálnom štýle a predstavuje skvelý doplnok do obývačky či do chodby.

Vrchná doska lavičky je vyrobená z masívneho surového mangovníkového dreva, čo je druh tvrdého a tropického dreva, takže je mimoriadne odolná a trvácna. Vďaka remeselnému spracovaniu a krásnej štruktúre dreva je každý kus nábytku jedinečný a mierne sa líši od ostatných kusov. Oceľové nohy s práškovým nástrekom navyše prispievajú k priemyselnému štýlu a výrazne zvyšujú stabilitu lavičky. Montáž tejto lavičky je jednoduchá.

Dôležitá poznámka

Farba a textúra jednotlivých výrobkov sa môže líšiť, a preto je každý kus jedinečný; dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

Vlastnosti

Farba: Hnedá a čierna
Materiál: Surový mangový masív, oceľ
Rozmery: 110 x 35 x 46 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8719883866079
Produktové číslo výrobcu286460

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz