vidaXL Králikáreň mocha 100,5x54x55 cm masívna borovica

SKU
579745
63,25 € 52,71 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Králikáreň s priestranným centrom aktivít a priestorom na spanie ponúka bezpečné a pohodlné miesto pre vašich chlpatých priateľov, ako sú zajačiky, morčatá, malé kačice a iné malé domáce zvieratá na hranie a odpočinok.

Táto králikáreň s priestranným centrom aktivít a priestorom na spanie ponúka bezpečné a pohodlné miesto pre vašich chlpatých priateľov, ako sú zajačiky, morčatá, malé kačice a iné malé domáce zvieratá na hranie a odpočinok.

Pevná konštrukcia

Táto vonkajšia králikáreň je vyrobená z masívneho borovicového dreva, čo prispieva k pevnej konštrukcii. Borovicové drevo je krásny prírodný materiál. Má rovnú kresbu a nachádzajú sa na ňom hrče, ktoré tomuto materiálu dodávajú charakteristický rustikálny vzhľad. Vďaka vode odolnej streche je klietka pre králiky ideálna na vonkajšie použitie.

Stena z drôteného pletiva

Klietka pre králiky je vybavená stenami z drôteného pletiva, ktoré zabraňujú problémom a neočakávaným nehodám. Okrem toho umožňujú každodenné pozorovanie vašich králikov a zaručujú im široké zorné pole a dostatok čerstvého vzduchu.

Viacúrovňové centrum aktivít

Králikáreň s hniezdnou búdkou a priestranným výbehom ponúka vašim malým miláčikom dostatok priestoru na hranie a voľný pohyb.

Vlastnosti

Farba: Mocha, biela, zelená
Materiál: Borovicový masív, preglejka
Rozmery: 100,5 x 54 x 55 cm (D x Š x V)

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

VýrobcavidaXL
EAN8720845798659
Produktové číslo výrobcu172291