vidaXL Prístavný stolík 120x35x81 cm recyklované teakové drevo [246089]

SKU
533839
159,75 € 133,12 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Prístavný stolík bude nadčasovým doplnkom vášho interiéru. Tento stolík je vyrobený z pevného oceľového rámu a dosky z recyklovaného teaku, ktoré mu dodáva prírodné vlastnosti. Recyklované drevo je pevné, stabilné, odolné a krásne.

Tento prístavný stolík bude nadčasovým doplnkom vášho interiéru.

Tento stolík je vyrobený z pevného oceľového rámu a dosky z recyklovaného teaku, ktoré mu dodáva prírodné vlastnosti. Recyklované drevo je pevné, stabilné, odolné a krásne. Masívna vrchná doska poskytuje stabilný a bezpečný povrch, na ktorý môžete umiestniť nápoje, vázy, misy s ovocím či iné ozdoby. Každému kroku výrobného procesu sa venuje veľká pozornosť, či už ide o rekombináciu, leštenie alebo natieranie. Remeselné spracovanie dodáva stolu priemyselný štýl. Konzolový stôl sa jednoducho montuje.

Dôležitá poznámka

Každý kus má inú farbu a textúru, a preto je každý kus jedinečný a trochu odlišný od ostatných kusov; dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

Vlastnosti

Materiál: Recyklované teakové drevo + oceľ s práškovou povrchovou úpravou
Rozmery: 120 x 35 x 81 cm (D x Š x V)
Upozornenie: Aby ste zabránili prevráteniu, tento výrobok musí byť použitý s pribaleným príslušenstvom pre upevnenie na stenu

Doplňujúce informácie

Leštený; natieraný a lakovaný.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8718475602323
Produktové číslo výrobcu246089

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz