vidaXL Konzolový stolík 90,5x30x75 cm masívne akáciové drevo a recyklované drevo [320381]

SKU
533706
143,65 € 119,71 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Ak chcete do svojho interiéru pridať jednoduchý nádych rustikálneho kúzla, náš drevený konzolový stolík je pre vás ako stvorený!Halový stolík je vyrobený z masívneho akáciového a recyklovaného dreva. Recyklované drevo pochádza z trámov, podláh a nosníkov zo starých zbúraných budov.

Ak chcete do svojho interiéru pridať jednoduchý nádych rustikálneho kúzla, náš drevený konzolový stolík je pre vás ako stvorený!Halový stolík je vyrobený z masívneho akáciového a recyklovaného dreva.

Recyklované drevo pochádza z trámov, podláh a nosníkov zo starých zbúraných budov. Môže pozostávať z rôznych druhov dreva, ako je borovica, tík, dubové drevo, mangovníkové drevo, akáciové drevo atď. To znamená, že recyklované drevo si zachováva vlastnosti týchto rôznych druhov dreva. Recyklované drevo je už odležané, zvetrané a vysušené, preto sa nezmršťuje ani neohýba. Tento nočný stolík je vybavený 2 zásuvkami a poskytuje dostatok priestoru na úhľadné usporiadanie rôznych predmetov.

Dôležitá poznámka

Farba a textúra sa u jednotlivých výrobkov môže líšiť, a preto je každý drevený stolík do haly jedinečný a trochu odlišný od ostatných kusov.

Vlastnosti

Materiál: Akáciový masív s prírodnou povrchovou úpravou, recyklovaný masív s prírodnou povrchovou úpravou
Celkové rozmery: 90,5 x 30 x 75 cm (Š x H x V)
Rozmery zásuviek: 27 x 20 x 7 cm (Š x D x V)
VAROVANIE: Aby nedošlo k prevráteniu, je potrebné výrobok používať spolu s príslušenstvom na upevnenie k stene, ktoré sa nachádza v balení

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

VAROVANIE

Aby nedošlo k prevráteniu, je potrebné výrobok používať spolu s príslušenstvom na upevnenie k stene, ktoré sa nachádza v balení

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286110799
Produktové číslo výrobcu320381