vidaXL Konferenčný stolík s poličkou 100x60x35 cm, recyklovaný masív [247324]

SKU
539128
165,25 € 137,71 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Z tohto dreveného konferenčného stolíka vyžaruje vintage šarm a stane sa stredobodom vášho interiéru. Tento príručný stolík je vyrobený z recyklovaného masívu a ocele s práškovou povrchovou úpravou, vďaka čomu je veľmi stabilný a trvácny.

Z tohto dreveného konferenčného stolíka vyžaruje vintage šarm a stane sa stredobodom vášho interiéru.

Tento príručný stolík je vyrobený z recyklovaného masívu a ocele s práškovou povrchovou úpravou, vďaka čomu je veľmi stabilný a trvácny. Recyklované drevo pochádza z trámov, podláh a nosníkov zo starých zbúraných stavieb a pozostáva z rôznych typov dreva, ako napríklad borovicového, tíkového, bukového, dubového, cédrového, mangového či akáciového dreva. Recyklované drevo sa preto vyznačuje vlastnosťami týchto typov dreva. Recyklované drevo je staré, zvetrané a usušené, a preto sa nezmršťuje ani neohýba. Každý krok výrobného procesu sa vykonáva s najväčšou starostlivosťou, či už je to leštenie, natieranie alebo lakovanie. Vďaka remeselnému opracovaniu a krásnej textúre dreva je každý stolík ku gauču trochu odlišný od ostatných. Pod vrchnou doskou sa nachádza praktická polička na odkladanie kníh, pohárov či iných predmetov. Montáž je jednoduchá.

Dôležitá poznámka

Textúra a farba jednotlivých výrobkov sa môže líšiť, a preto je každý stolík jedinečný a trochu odlišný od ostatných kusov; dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

Vlastnosti

Materiál: Recyklovaný masív a oceľový rám s práškovou povrchovou úpravou
Rozmery: 100 x 60 x 35 cm (D x Š x V)

Doplňujúce informácie

S jednou poličkou pod stolovou doskou. 100% ručná výroba. Leštený; natieraný a lakovaný povrch.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8718475741367
Produktové číslo výrobcu247324