vidaXL Konferenčný stolík v štýle aviator 100x50x36 cm mangovníkový masív [286599]

SKU
533862
228,75 € 190,62 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Konferenčný stolík s leteckým dizajnom sa bude hodiť do akejkoľvek miestnosti. Vďaka kompaktným rozmerom a hladkému povrchu ho môžete využiť aj ako príručný, nočný či odkladací stolík. Bol vyrobený z masívneho mangovníkového dreva s lešteným hliníkovým obkladom, a je stabilný, odolný a ľahko sa čistí.

Tento konferenčný stolík s leteckým dizajnom sa bude hodiť do akejkoľvek miestnosti.

Vďaka kompaktným rozmerom a hladkému povrchu ho môžete využiť aj ako príručný, nočný či odkladací stolík. Bol vyrobený z masívneho mangovníkového dreva s lešteným hliníkovým obkladom, a je stabilný, odolný a ľahko sa čistí. Konferenčný stolík s dizajnom inšpirovaným interiérom lietadiel navyše ponúka aj dve zásuvky na odkladanie rôznych drobností, ako napríklad kľúčov, diaľkových ovládačov, zápisníkov, pier a iných drobností. Na širokú vrchnú dosku stolíka si môžete položiť jedlo či nápoje alebo rôzne ozdobné predmety, ako napríklad rámiky s fotkami, ale aj kvety v kvetináči.

Vlastnosti

Farba: Strieborná a hnedá
Materiál: Mangovníkový masív s prírodným náterom, hliník
Rozmery: 100 x 50 x 36 cm (D x Š x V)

Doplňujúce informácie

Mangový masív s hliníkovým obkladom. S dvoma zásuvkami. Výrobok je potrebné poskladať.

Farbastrieborná
VýrobcavidaXL
EAN8719883826981
Produktové číslo výrobcu286599

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz