vidaXL Konferenčný stolík 90x50x45 cm, tíkový masív [322683]

SKU
538258
143,70 € 119,75 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevený konferenčný stolík má praktický dizajn a predstavuje skvelý doplnok, ktorý vašej obývačke či kancelárii dodá industriálnu atmosféru. Stredový stolík je vyrobený z masívneho mangovníkového dreva, tropického tvrdého dreva s pevnosťou uniesť aj vyššiu hmotnosť.

Tento drevený konferenčný stolík má praktický dizajn a predstavuje skvelý doplnok, ktorý vašej obývačke či kancelárii dodá industriálnu atmosféru.

Stredový stolík je vyrobený z masívneho mangovníkového dreva, tropického tvrdého dreva s pevnosťou uniesť aj vyššiu hmotnosť. Odoláva aj opotrebovaniu časom, takže je stabilný a odolný. Pevná stolová doska je ideálna na umiestnenie nápojov, misiek s ovocím alebo ozdôb. Úložný priečinok poskytuje dostatok priestoru na uloženie vašich multimediálnych zariadení, kníh a rôznych iných predmetov. Predné dvierka sú dodávané s mosadzným kovovým obkladom, ktorý tejto skrinke dodáva luxusný šarm.

Dôležitá poznámka

Farba a textúra jednotlivých výrobkov sa môže líšiť, a preto je každý kus jedinečný; dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

Vlastnosti

Materiál: Mangovníkový masív s čiernou povrchovou úpravou, kov
Rozmery: 90 x 50 x 45 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

Farbačierna
VýrobcavidaXL
EAN8720286201466
Produktové číslo výrobcu322683