vidaXL Konferenčný stolík 40x45 cm masívne teakové drevo [281650]

SKU
526897
54,65 € 45,54 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Z tohto úžasného konferenčného stolíka, vyrobeného z masívneho teakového a mangovníkového dreva, vyžaruje vidiecky šarm a je naozaj pútavým kusom nábytku. Jeho okrúhla doska poskytuje stabilný a bezpečný povrch, na ktorý môžete umiestniť nápoje, vázy, ovocné misky alebo ozdoby.

Z tohto úžasného konferenčného stolíka, vyrobeného z masívneho teakového a mangovníkového dreva, vyžaruje vidiecky šarm a je naozaj pútavým kusom nábytku.

Jeho okrúhla doska poskytuje stabilný a bezpečný povrch, na ktorý môžete umiestniť nápoje, vázy, ovocné misky alebo ozdoby. Stolová doska je vyrobená z pravého koreňa teakového stromu, ktorý urobí výrazné vizuálne vyhlásenie. Doska stola je ručne vyrobená a remeselné spracovanie dodáva stolíku luxusný vzhľad. Teakový nábytok je vyhotovený z mimoriadne trvácneho tvrdého teakového dreva, ktoré bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obrúsený, aby získal hladký vzhľad. Teakové drevo sa vyznačuje výnimočnou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Ak si chcete zaobstarať nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky, teakové drevo je pre vás ako stvorené. Základňa je vyrobená z pevného mangovníkového dreva s čiernym náterom. Montáž je jednoduchá.

Dôležitá poznámka

Keďže je drevo prírodný produkt, jeho farba, štruktúra a tvar sa líšia od kusu k kusu. To znamená, že každý z našich konferenčných stolíkov je jedinečný a odlišuje sa od ostatných kusov. Doručenie jednotlivých kusov je náhodné.

Vlastnosti

Farba: Prírodná + čierna
Materiál stolovej dosky: Tíkový masív s priehľadným lakovaným povrchom
Materiál podstavca: Mangovníkové drevo s čiernou povrchovou úpravou
Rozmery: 40 x 45 cm (Priemer x V)
Hrúbka stolovej dosky: 4 cm

Doplňujúce informácie

Ručne vyrobený z koreňa tíkového stromu.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8719883581514
Produktové číslo výrobcu281650