vidaXL Zásuvková skrinka mahagónový masív [288833]

SKU
534947
131,40 € 109,50 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevená zásuvková skrinka predstavuje perfektný kúsok nábytku, ak chcete do svojho interiéru vniesť nádych rustikálneho štýlu. Zásuvková skrinka je ručne vyrobená z masívneho mahagónového dreva, vďaka čomu je stabilná a odolná. Mahagónové drevo s rovnomernou štruktúrou je relatívne bez dutín a odoláva hnilobe.

Táto drevená zásuvková skrinka predstavuje perfektný kúsok nábytku, ak chcete do svojho interiéru vniesť nádych rustikálneho štýlu.

Zásuvková skrinka je ručne vyrobená z masívneho mahagónového dreva, vďaka čomu je stabilná a odolná. Mahagónové drevo s rovnomernou štruktúrou je relatívne bez dutín a odoláva hnilobe. Jeho červenohnedá farba časom stmavne a po vyleštení bude mať krásny červenkastý lesk. Pevná horná doska je ideálna na vystavenie fotorámikov, váz, ovocných košov a iných dekoratívnych predmetov. Je vybavená 2 veľkými zásuvkami a 2 malými zásuvkami pre ďalší úložný priestor.

Dôležitá poznámka

Farba a textúra jednotlivých výrobkov sa môže líšiť, a preto je každý kus jedinečný; dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

Vlastnosti

Materiál: Mahagónový masív s prírodným náterom
Rozmery: 60 x 30 x 75 cm (Š x H x V)
VAROVANIE: Aby sa predišlo prevráteniu, tento výrobok sa musí používať s dodaným príslušenstvom na pripevnenie na stenu.

Doplňujúce informácie

Montáž nie je potrebná.

VAROVANIE

Aby sa predišlo prevráteniu, tento výrobok sa musí používať s dodaným príslušenstvom na pripevnenie na stenu.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8719883996394
Produktové číslo výrobcu288833