vidaXL Knižnica s 5 policami 40x30x180 cm recyklovaný masív [320629]

SKU
538978
183,15 € 152,62 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vneste do svojej domácnosti či kancelárie nádych industriálneho štýlu s touto drevenou knižnicou s 5 poličkami. Táto knižnica vám poskytne ideálne miesto na odkladanie a vystavenie vašej zbierky kníh, časopisov, dokumentov či ozdobných predmetov, ako napríklad fotorámikov a zberateľských predmetov.

Vneste do svojej domácnosti či kancelárie nádych industriálneho štýlu s touto drevenou knižnicou s 5 poličkami.

Táto knižnica vám poskytne ideálne miesto na odkladanie a vystavenie vašej zbierky kníh, časopisov, dokumentov či ozdobných predmetov, ako napríklad fotorámikov a zberateľských predmetov. Knižnica má pevný oceľový rám s práškovou povrchovou úpravou, ktorý jej dodáva industriálny vzhľad. Retro poličky sú vyrobené z recyklovaného masívu, ktorý pochádza z trámov, podláh a nosníkov zo starých zbúraných stavieb a pozostáva z rôznych typov dreva, ako napríklad borovicového, teakového, bukového, dubového, mangovníkového či akáciového dreva. Recyklované drevo sa preto vyznačuje vlastnosťami týchto typov dreva. Drevo je staré, zvetrané a usušené, a preto sa nezmršťuje ani neohýba. Každý krok výrobného procesu sa vykonáva s maximálnou starostlivosťou, či už je to leštenie, natieranie alebo lakovanie. Vďaka remeselnému spracovaniu a pôsobivej textúre dreva je každý kus nábytku jedinečný a trochu odlišný od ostatných kusov.

Dôležitá poznámka

Farba a textúra dreva jednotlivých výrobkov sa môže líšiť, a preto je každá vitrína jedinečná. Dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

Vlastnosti

Materiál: Recyklovaný masív s viacfarebnou povrchovou úpravou, železo s práškovou povrchovou úpravou
Rozmery: 40 x 30 x 180 cm (Š x H x V)
UPOZORNENIE: Aby nedošlo k prevráteniu, je potrebné výrobok používať spolu s príslušenstvom na upevnenie k stene, ktoré sa nachádza v balení

UPOZORNENIE

Aby nedošlo k prevráteniu, je potrebné výrobok používať spolu s príslušenstvom na upevnenie k stene, ktoré sa nachádza v balení

Farbaviacfarebné
VýrobcavidaXL
EAN8720286200759
Produktové číslo výrobcu320629