vidaXL Knižnica, dub sonoma 50x25x106 cm, drevotrieska [801110]

SKU
533820
55,05 € 45,87 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Knižnica s úhľadným, klasickým dizajnom predstavuje nielen ozdobný, ale aj praktický doplnok do interiéru. Skrinka je vyrobená z drevotriesky, vďaka čomu je pevná a trvácna.

Knižnica s úhľadným, klasickým dizajnom predstavuje nielen ozdobný, ale aj praktický doplnok do interiéru.

Skrinka je vyrobená z drevotriesky, vďaka čomu je pevná a trvácna. Knižnica so 7 poličkami ponúka množstvo priestoru na prehľadné odkladanie časopisov, kníh, DVD a multimediálnych zariadení, ktoré tak budete mať vždy poruke. Táto knižnica vám ponúka jedinečnú príležitosť ponoriť sa do príbehov a objavovať podivuhodné miesta a tajuplné doby bez toho, aby ste opustili svoju izbu. Navyše sa dá ľahko očistiť navlhčenou handričkou. Knižnica sa jednoducho montuje.

Vlastnosti

Farba: Dub sonoma
Materiál: Drevotrieska
Rozmery: 50 x 25 x 106 cm (Š x H x V)
Upozornenie: Skrutky a hmoždinky do stien nie sú súčasťou balenia. Vyhľadajte a použite skrutky a hmoždinky vhodné do vašej steny. Ak si nie ste istí, vyhľadajte odbornú pomoc. Pozorne si prečítajte a dodržujte každý krok návodu. Pozorne si prečítajte a dodržujte každý krok návodu.

Doplňujúce informácie

So 7 policami. Výrobok je potrebné poskladať.

Upozornenie

Skrutky a hmoždinky do stien nie sú súčasťou balenia. Vyhľadajte a použite skrutky a hmoždinky vhodné do vašej steny. Ak si nie ste istí, vyhľadajte odbornú pomoc. Pozorne si prečítajte a dodržujte každý krok návodu. Pozorne si prečítajte a dodržujte každý krok návodu.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8719883869681
Produktové číslo výrobcu801110