vidaXL Jedálenský stôl, recyklovaný masív 120x60x76 cm [244242]

SKU
526695
181,60 € 151,33 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevený jedálenský stôl vo vintage štýle predstavuje jedinečný doplnok do kuchyne či jedálne. Konštrukcia z dreveného masívu mu prináša potrebnú pevnosť a stabilitu. Stôl je vyrobený z recyklovaného masívu, a preto nenájdete dva rovnaké kúsky tohto nábytku - každý je jedinečný.

Tento drevený jedálenský stôl vo vintage štýle predstavuje jedinečný doplnok do kuchyne či jedálne.

Konštrukcia z dreveného masívu mu prináša potrebnú pevnosť a stabilitu. Stôl je vyrobený z recyklovaného masívu, a preto nenájdete dva rovnaké kúsky tohto nábytku - každý je jedinečný. Nábytok vyrobený z recyklovaného dreva má podobné vlastnosti ako napríklad tíkové, mangové a akáciové drevo. Recyklované drevo je pevné, stabilné, trvácne a krásne. Vďaka známkam opotrebovania a viditeľnej textúre dreva je každý kus nábytku jedinečný a trochu odlišný od ostatných. Doska stola je ručne vyrobená a remeselné opracovanie len umocňuje jej pôsobivý retro štýl. Každý krok výrobného procesu sa vykonáva s maximálnou starostlivosťou, či už je to leštenie, natieranie alebo lakovanie. Jedálenský stôl sa dá jednoducho premiestniť, aby zapadol do akýchkoľvek priestorov.

Dôležitá poznámka

Každý výrobok má inú farbu, čo jednotlivým jedálenským stolom dodáva na jedinečnosti. Farbu nie je možné si dopredu vybrať.

Vlastnosti

Farba: Rôzne farby
Materiál: Doska stola z recyklovaného masívu + oceľové nohy
Rozmery: 120 x 60 x 76 cm (D x Š x V)

Doplňujúce informácie

Leštený; čiastočne natieraný a lakovaný.

Farbaviacfarebné
VýrobcavidaXL
EAN8718475531111
Produktové číslo výrobcu244242