vidaXL Sekčná podnožka s vankúšom zelené impregnované drevo [3074525]

SKU
535351
56,40 € 47,00 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevená podnožka vám poskytne ideálne miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a užívať si pekné počasie alebo si zdriemnuť či posedieť s rodinou a priateľmi. Podnožka s nadčasovým dizajnom vnesie do vašej záhrady, na terasu či do obývačky nádych rustikálnej atmosféry.

Táto drevená podnožka vám poskytne ideálne miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a užívať si pekné počasie alebo si zdriemnuť či posedieť s rodinou a priateľmi.

Podnožka s nadčasovým dizajnom vnesie do vašej záhrady, na terasu či do obývačky nádych rustikálnej atmosféry. Podnožka je vyrobená z impregnovaného borovicového dreva, vďaka čomu je pevná, odolná voči poveternostným vplyvom a ekologická. Táto paletová podnožka má pevnú konštrukciu a nevyžaduje si náročnú údržbu. Záhradná podnožka je špeciálne navrhnutá pre použitie ako časť sedacej súpravy, ale môže byť použitá aj ako samostatný stolík. Môžete ju skombinovať s ďalšími modulárnymi segmentmi, ako je rohová a stredová pohovka, a vytvoriť si tak svoje osobné konfigurácie záhradného posedenia!.

Poznámka

Aby ste predĺžili životnosť vášho vonkajšieho nábytku, odporúčame vám ho ochrániť vodotesným krytom.

Vlastnosti

Farba podložky: Červená
Materiál: Borovicové drevo, zelená impregnácia
Materiál podložky: Látka (100% polyester)
Rozmery podnožky: 60 x 62 x 37 cm (Š x H x V)
Hrúbka podložky na sedadlo: 6 cm

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

1 x Podnožka
1 x Podložka na sedadlo

Farbačervená
VýrobcavidaXL
EAN8720286455074
Produktové číslo výrobcu3074525