vidaXL Barové stoličky 2 ks, mangový masív [320647]

SKU
535538
124,55 € 103,79 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vychutnajte si dúšok vína, občerstvenie alebo si len oddýchnite na týchto drevených barových stoličkách so svojimi priateľmi a rodinou! Tieto barové stoličky sú vyrobené z masívneho mangovníkového dreva, čo je tropické tvrdé drevo. Má dostatočnú silu, aby unieslo zaťaženie a tiež dobre znáša opotrebenie vplyvom času.

Vychutnajte si dúšok vína, občerstvenie alebo si len oddýchnite na týchto drevených barových stoličkách so svojimi priateľmi a rodinou! Tieto barové stoličky sú vyrobené z masívneho mangovníkového dreva, čo je tropické tvrdé drevo.

Má dostatočnú silu, aby unieslo zaťaženie a tiež dobre znáša opotrebenie vplyvom času. Vďaka vynikajúcemu remeselnému spracovaniu a krásnej štruktúre dreva je každý kus barovej stoličky mierne odlišný od ostatných kusov. Stoličky majú bielený povrch, čo z nich robí skvelý doplnok do vašej domácnosti. Tieto krčmové stoličky majú tiež zabudované stupačky pre väčšie pohodlie pri sedení.

Dôležitá poznámka

Každý výrobok má inú farbu a textúru, a preto je každý kus jedinečný a trochu odlišný od ostatných. Dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

Vlastnosti

Materiál: masívne mangové drevo s bieleným povrchom, železo s čiernym práškovým nástrekom
Rozmery: 38 x 36 x 74 cm (Š x H x V)
Priemer opierky na nohy: 44 cm

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

2 x Barová stolička

Farbačierna
VýrobcavidaXL
EAN8720286200933
Produktové číslo výrobcu320647