vidaXL 7-dielna záhradná jedálenská súprava, tíkový masív [3059586]

SKU
533982
510,20 € 425,17 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevená záhradná jedálenská súprava vám poskytne skvelé miesto na stolovanie na čerstvom vzduchu či oddychovanie v záhrade alebo na terase. Je vhodná aj do interiéru.

Táto drevená záhradná jedálenská súprava vám poskytne skvelé miesto na stolovanie na čerstvom vzduchu či oddychovanie v záhrade alebo na terase.

Je vhodná aj do interiéru. Tíkový nábytok je vyhotovený z mimoriadne trvácneho tvrdého tíkového dreva, ktoré bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obrúsený, aby získal hladký vzhľad. Tíkové drevo sa vyznačuje výnimočnou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom, a tak predstavuje jeden z najvhodnejších materiálov na výrobu záhradného nábytku spomedzi všetkých ostatných druhov dreva. Ak si chcete zaobstarať záhradný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky, tíkové drevo je pre vás ako stvorené. Súprava je okrem toho odolná aj voči vlhkosti a hmyzu. Krásna povrchová úprava drevu dodáva teplý farebný odtieň. Jedálenský stôl sa vďaka svojmu špeciálnemu dizajnu dá v prípade potreby roztiahnuť do dĺžky maximálne 160 cm. Stôl má otvor na slnečník, ktorý vás ochráni pred slnkom. Stoličky môžete navyše jednoducho poskladať, keď sa nepoužívajú. Súprava vám poskytne praktické a pohodlné miesto na posedenia s rodinou a priateľmi. A okrem toho sa dá ľahko očistiť navlhčenou handričkou.

Vlastnosti

Materiál: Jemne brúsené tvrdé tíkové drevo s povrchovou úpravou na báze vody
Rozmery stola: (110-160) x 80 x 75 cm (D x Š x V)
Rozmery stoličky: 47 x 60 x 89 cm (Š x H x V)
Hĺbka sedadla: 37 cm
Výška sedadla od zeme: 46 cm

Doplňujúce informácie

Stôl sa dá roztiahnuť do šírky od 110 cm do 160 cm. S otvorom na slnečník. Skladacie stoličky pre jednoduché skladovanie a prepravu. Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

1 x Stôl
6 x Stolička

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286227220
Produktové číslo výrobcu3059586

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz