vidaXL 7-dielna záhradná jedálenská súprava tíkový masív [3059528]

SKU
534992
677,65 € 564,71 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevená záhradná jedálenská súprava vám poskytne skvelé miesto na stolovanie či oddychovanie v záhrade alebo na terase. Je vhodná aj do interiéru.

Táto drevená záhradná jedálenská súprava vám poskytne skvelé miesto na stolovanie či oddychovanie v záhrade alebo na terase.

Je vhodná aj do interiéru. Tíkový nábytok je vyhotovený z mimoriadne trvácneho tvrdého tíkového dreva, ktoré bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obrúsený, aby získal hladký vzhľad. Tíkové drevo sa vyznačuje výnimočnou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom, a tak predstavuje jeden z najvhodnejších materiálov na výrobu záhradného nábytku spomedzi všetkých ostatných druhov dreva. Ak si chcete zaobstarať záhradný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky, tíkové drevo je pre vás ako stvorené. Súprava má krásnu povrchovú úpravu, ktorá dodáva drevu teplú farbu. Stôl má otvor na slnečník, takže poskytne aj ochranu pred slnkom. Operadlá stoličiek sú nastaviteľné do 7 polôh, aby ste si vždy našli tú najpohodlnejšiu pozíciu. Vďaka sklopnému dizajnu sa dajú stoličky sklopiť, aby sa ušetrilo miesto, keď sa nepoužívajú. Sú tiež ľahké a ľahko sa presúvajú. Sada nábytku vám poskytuje pohodlie a príjemný čas strávený so svojou rodinou a priateľmi. Okrem toho sa táto sada ľahko čistí vlhkou handričkou.

Vlastnosti

Materiál: Jemne brúsené tvrdé tíkové drevo s povrchovou úpravou na báze vody
Rozmery stola: 150 x 90 x 75 cm (D x Š x V)
Priemer otvoru na slnečník: 5 cm
Rozmery stoličky: 57 x 71,5 x 109 cm (Š x H x V)
Šírka sedadla: 47,5 cm
Hĺbka sedadla: 40 cm
Výška sedadla od zeme: 45 cm
Výška opierok na ruky od zeme: 64 cm

Doplňujúce informácie

S otvorom na slnečník. Stoličky sa dajú nastaviť do 7 polôh. Skladacie stoličky pre jednoduché skladovanie a prepravu. Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

1 x Stôl
6 x Stolička

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286226643
Produktové číslo výrobcu3059528