vidaXL 5-dielna záhradná jedálenská súprava s vankúšmi akáciové drevo [278903]

SKU
533847
498,40 € 415,33 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Doprajte svojej terase alebo dvoru krásny prírodný vzhľad pomocou našej jednoduchej, ale elegantnej 5-dielnej jedálenskej súpravy.

Doprajte svojej terase alebo dvoru krásny prírodný vzhľad pomocou našej jednoduchej, ale elegantnej 5-dielnej jedálenskej súpravy.

Budete si môcť vychutnať chutné jedlo vonku s členmi rodiny alebo priateľmi!Stôl a stoličky sú vyrobené z masívneho akáciového dreva s olejovým povrchom a majú roštovú konštrukciu, ktorá je odolná voči poveternostným vplyvom a je vhodná na vonkajšie použitie. Povrch upravený olejom sa ľahko čistí. Sada obsahuje aj pohodlné penové podložky, takže môžete leňošiť vonku. Ak sadu nepoužívate, môžete ju zakryť alebo uložiť, aby sa predĺžila jej životnosť. V balení sa nachádza 1 jedálenský stôl a 4 jedálenské stoličky.

Vlastnosti

Farba: Hnedý rám + tmavosivé podložky
Materiál: Akáciové drevo s olejovým náterom
Rozmery stola: 150 x 90 x 74 cm (D x Š x V)
Rozmery stoličky: 64 x 60 x 90 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Odolnosť voči poveternostným vplyvom. Vynikajúca ventilácia s roštovým dizajnom. Obsahuje aj hrubé čalúnené podložky. Zásielka pozostáva z 1 obdĺžnikového stola a 4 jedálenských stoličiek.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8719883808635
Produktové číslo výrobcu278903

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz