vidaXL 4-miestna záhradná pohovka z paliet s podložkami impregnovaná borovica [3067337]

SKU
536637
240,70 € 200,58 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
4-miestna záhradná pohovka vám poskytne ideálne miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a užívať si pekné počasie alebo si zdriemnuť či posedieť s rodinou a priateľmi. Drevená pohovka s nadčasovým dizajnom vnesie do vašej záhrady, na terasu či do obývačky nádych rustikálnej atmosféry.

Táto 4-miestna záhradná pohovka vám poskytne ideálne miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a užívať si pekné počasie alebo si zdriemnuť či posedieť s rodinou a priateľmi.

Drevená pohovka s nadčasovým dizajnom vnesie do vašej záhrady, na terasu či do obývačky nádych rustikálnej atmosféry. Paletová sedačka je vyrobená z impregnovaného borovicového dreva, a preto je trvácna, odolná voči poveternostným vplyvom a šetrná k životnému prostrediu. Táto vonkajšia sedačka má pevnú konštrukciu a vyžaduje si len minimálnu údržbu. Keď sa záhradná sedačka skombinuje s podložkami s hustou výplňou, poskytne vám optimálny komfort pri sedení.

Poznámka

Aby ste predĺžili životnosť vášho vonkajšieho nábytku, odporúčame vám nábytok pravidelne čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku bez žiadnej ochrany.

Čistenie

Použite jemný mydlový roztok.

Skladovanie

Ak je to možné, skladujte nábytok na chladnom a suchom mieste v interiéri. Ak budete výrobok skladovať vonku, zakryte ho vodovzdorným obalom. Po daždi alebo snežení utrite z povrchov prebytočnú vodu alebo sneh. Zabezpečte dostatočné prúdenie vzduchu, aby nábytok nepoškodila vlhkosť.

Vlastnosti

Farba podsedákov: Zelená
Materiál: Borovicové drevo, hnedá impregnácia
Materiál podložky: Látka (100% polyester)
Rozmery rohovej pohovky: 64 x 64 x 70 cm (Š x H x V)
Rozmery stredovej pohovky: 60 x 64 x 70 cm (Š x H x V)
Hrúbka podložky na sedadlo: 6 cm
Hrúbka zadného/bočného vankúša: 13 cm

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

2 x Rohová pohovka
2 x Stredová pohovka
4 x Podložka na sedadlo
6 x Zadný/bočný vankúš

Farbazelená
VýrobcavidaXL
EAN8720286323373
Produktové číslo výrobcu3067337