vidaXL 3-miestna záhradná pohovka s krémovými poduškami z masívneho tíku [3087208]

SKU
542534
274,90 € 229,08 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
3-miestna záhradná pohovka, ktorá vyniká elegantným dizajnom a mäkkými vankúšmi, bude skvelým doplnkom do vašej záhrady, na terasu alebo do dvora, kde sa môžete rozprávať s rodinou a priateľmi, alebo si len tak užívať počasie.

Táto 3-miestna záhradná pohovka, ktorá vyniká elegantným dizajnom a mäkkými vankúšmi, bude skvelým doplnkom do vašej záhrady, na terasu alebo do dvora, kde sa môžete rozprávať s rodinou a priateľmi, alebo si len tak užívať počasie.

Tento kus nábytku, vyrobený z mimoriadne odolného tvrdého tíkového dreva, bol vysušený v peci a následne jemne obrúsený, aby získal veľmi hladký vzhľad. Teakové drevo je známe svojou výnimočnou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom, vďaka čomu je tento druh dreva oveľa vhodnejší ako akýkoľvek iný druh dreva. Teakové drevo je ideálnou voľbou, ak si chcete kúpiť záhradný nábytok s dlhou životnosťou. Husto čalúnené vankúše sedadla a operadla prispievajú k maximálnemu pohodliu. Brúsený povrch sa ľahko čistí vlhkou handričkou. Vonkajšia pohovka je flexibilná a ľahko sa premiestňuje, vďaka čomu si môžete ľahko vytvoriť rôzne rozloženia a prispôsobiť ich svojim potrebám.

Poznámka

Aby ste predĺžili životnosť vášho vonkajšieho nábytku, odporúčame vám nábytok pravidelne čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku bez žiadnej ochrany.

Čistenie

Použite jemný mydlový roztok.

Skladovanie

Ak je to možné, skladujte na chladnom a suchom mieste v interiéri. Ak je výrobok skladovaný vonku, chráňte ho vodotesným krytom. Po daždi alebo snežení utrite a osušte prebytočnú vodu alebo sneh z rovných povrchov. Dbajte na dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby nedošlo k poškodeniu spôsobenému vlhkosťou.

Vlastnosti

Farba podložky: Krémová
Materiál: Jemne brúsené tvrdé tíkové drevo s povrchovou úpravou na báze vody, látka (100% polyester)
Rozmery rohovej pohovky (každá): 66 x 66 x 60 cm (Š x H x V)
Rozmery stredovej pohovky: 63 x 66 x 60 cm (Š x H x V)
Výška sedadla od zeme: 31 cm
Rozmer sedačky (každá): 62,5 x 62,5 cm (Š x H)
Hrúbka podložky na sedadlo: 5 cm
Hrúbka podložky na operadlo: 15 cm

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

2 x Rohová pohovka
1 x Stredová pohovka
3 x Podložka na sedadlo
5 x Podložka na operadlo

Farbahnedá (svetlá)
VýrobcavidaXL
EAN8720286703809
Produktové číslo výrobcu3087208

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz