vidaXL 3-dielna bistro súprava biela liaty hliník [315593]

SKU
533689
319,10 € 265,92 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Strávte skvelý čas rozhovormi s priateľmi alebo si dajte šálku čaju alebo kávy počas relaxácie na tejto dekoratívnej, ale funkčnej bistro súprave. Stoličky a stôl sú vyrobené z liateho hliníka odolného voči poveternostným vplyvom, takže si bistro súpravu môžete užívať ešte dlhé roky.

Strávte skvelý čas rozhovormi s priateľmi alebo si dajte šálku čaju alebo kávy počas relaxácie na tejto dekoratívnej, ale funkčnej bistro súprave.

Stoličky a stôl sú vyrobené z liateho hliníka odolného voči poveternostným vplyvom, takže si bistro súpravu môžete užívať ešte dlhé roky. Tieto záhradné stoličky majú vysoké operadlá a sedadlá so zaobleným dizajnom. Ergonomicky zakrivené podrúčky pomôžu efektívne uvoľniť vaše ruky. Robustná stolová doska má nádherné vzory a je vhodná na odkladanie nápojov, jedla a ďalších nevyhnutných vecí. Táto sada vonkajšieho nábytku je ideálna na raňajky alebo dlhé popoludňajšie rozhovory.

Vlastnosti

Farba: Biela
Materiál: Liatinový hliník
Rozmery stoličiek: 61 x 60 x 93 cm (Š x H x V)
Rozmery stola: 62 x 65 cm (Priemer x V)

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

2 x Záhradná stolička
1 x Stôl

Farbabiela
VýrobcavidaXL
EAN8720286205969
Produktové číslo výrobcu315593

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz