vidaXL 2-miestna záhradná pohovka so sivými poduškami z masívneho tíku [3087207]

SKU
542533
254,45 € 212,04 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
2-miestna záhradná pohovka, ktorá vyniká elegantným dizajnom a mäkkými vankúšmi, bude skvelým doplnkom do vašej záhrady, na terasu alebo do dvora, kde sa môžete rozprávať s rodinou a priateľmi, alebo si len tak užívať počasie.

Táto 2-miestna záhradná pohovka, ktorá vyniká elegantným dizajnom a mäkkými vankúšmi, bude skvelým doplnkom do vašej záhrady, na terasu alebo do dvora, kde sa môžete rozprávať s rodinou a priateľmi, alebo si len tak užívať počasie.

Tento kus nábytku, vyrobený z mimoriadne odolného tvrdého tíkového dreva, bol vysušený v peci a následne jemne obrúsený, aby získal veľmi hladký vzhľad. Teakové drevo je známe svojou výnimočnou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom, vďaka čomu je tento druh dreva oveľa vhodnejší ako akýkoľvek iný druh dreva. Teakové drevo je ideálnou voľbou, ak si chcete kúpiť záhradný nábytok s dlhou životnosťou. Husto čalúnené vankúše sedadla a operadla prispievajú k maximálnemu pohodliu. Brúsený povrch sa ľahko čistí vlhkou handričkou. Vonkajšia pohovka je flexibilná a ľahko sa premiestňuje, vďaka čomu si môžete ľahko vytvoriť rôzne rozloženia a prispôsobiť ich svojim potrebám.

Poznámka

Aby ste predĺžili životnosť vášho vonkajšieho nábytku, odporúčame vám ho ochrániť vodotesným krytom.

Vlastnosti

Farba podložky: Sivá
Materiál: Jemne brúsené tvrdé tíkové drevo s povrchovou úpravou na báze vody, látka (100% polyester)
Rozmery rohovej pohovky (každá): 66 x 66 x 60 cm (Š x H x V)
Výška sedadla od zeme: 31 cm
Rozmer sedačky (každá): 62,5 x 62,5 cm (Š x H)
Hrúbka podložky na sedadlo: 5 cm
Hrúbka podložky na operadlo: 15 cm

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

2 x Rohová pohovka
2 x Podložka na sedadlo
4 x Podložka na operadlo

Farbašedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286703793
Produktové číslo výrobcu3087207

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz