vidaXL 2-dielna záhradná paletová sedacia súprava impregnovaná borovica [316204]

SKU
535527
85,55 € 71,29 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Štýlová záhradná sedacia súprava z paliet vám poskytne skvelé miesto na oddychovanie, poobedný spánok či príjemné posedenia s rodinou a priateľmi počas krásnych slnečných dní.

Táto štýlová záhradná sedacia súprava z paliet vám poskytne skvelé miesto na oddychovanie, poobedný spánok či príjemné posedenia s rodinou a priateľmi počas krásnych slnečných dní.

Záhradná sedacia súprava je vyrobená z impregnovaného borovicového dreva, ktoré je odolné voči hnilobe a veľmi trvácne, takže je mimoriadne vhodná na vonkajšie použitie. Táto sedacia súprava má pevnú konštrukciu a vyžaduje si len minimálnu údržbu. Stolík s pevnou doskou je ako stvorený na odkladanie jedál a nápojov, ktoré tak budete mať vždy poruke. Súprava má modulárny dizajn, a tak si ju môžete ľubovoľne rozložiť do rôznych konfigurácií.

Poznámka

Aby ste predĺžili životnosť vášho vonkajšieho nábytku, odporúčame vám nábytok pravidelne čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku bez žiadnej ochrany.

Čistenie : Použite jemný mydlový roztokSkladovanie

Ak je to možné, skladujte na chladnom a suchom mieste v interiéri. Ak je výrobok skladovaný vonku, chráňte ho vodotesným krytom. Po daždi alebo snežení utrite a osušte prebytočnú vodu alebo sneh z rovných povrchov. Dbajte na dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby nedošlo k poškodeniu spôsobenému vlhkosťou.

Vlastnosti

Materiál: Borovicové drevo, zelená impregnácia
Rozmery kresla: 77 x 70 x 66 cm (Š x H x V)
Rozmery stolíka: 60 x 62 x 37 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

1 x Kreslo
1 x Stôl

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286326787
Produktové číslo výrobcu316204