vidaXL 12-dielna záhradná sedacia súprava borovicový masív [3076019]

SKU
538874
627,95 € 523,29 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Záhradná sedacia súprava vám poskytne skvelé miesto na oddychovanie, poobedný spánok či príjemné posedenia s rodinou a priateľmi počas krásnych slnečných dní. Záhradná sedacia súprava je vyrobená z masívneho borovicového dreva, vďaka čomu je robustná a stabilná.

Táto záhradná sedacia súprava vám poskytne skvelé miesto na oddychovanie, poobedný spánok či príjemné posedenia s rodinou a priateľmi počas krásnych slnečných dní.

Záhradná sedacia súprava je vyrobená z masívneho borovicového dreva, vďaka čomu je robustná a stabilná. Môžete ju skombinovať s inými modulárnymi segmentmi a vytvoriť si tak svoje vlastné konfigurácie záhradného posedenia!.

Poznámka

Aby ste predĺžili životnosť vášho vonkajšieho nábytku, odporúčame vám nábytok pravidelne čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku bez žiadnej ochrany.

Čistenie: Použite jemný mydlový roztokUskladnenie

Ak je to možné, skladujte na chladnom a suchom mieste v interiéri. Ak je výrobok skladovaný vonku, chráňte ho vodotesným krytom. Po daždi alebo snežení utrite a osušte prebytočnú vodu alebo sneh z rovných povrchov. Dbajte na dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby nedošlo k poškodeniu spôsobenému vlhkosťou.

Vlastnosti

Materiál: Borovicový masív
Rozmery stredovej/rohovej pohovky: 70 x 70 x 67 cm (Š x H x V)
Rozmery stola/podnožky: 70 x 70 x 30 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

2 x stredová pohovka
4 x Rohová pohovka
1 x Stôl/podnožka

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286471227
Produktové číslo výrobcu3076019