Venta LW25 anthracite/metallic

Čistička a zvhlčovač vzduchu Venta LW 25 je zariadenie používajúce na filtrovanie vzduchu vodu. Pomocou ventilátora je vháňaný vzduch na otáčajúce disky, ktoré zachytávajú prachové častice a následne ich zanechávajú vo vode. Model LW25 je vhodný pre čistenie miestností s veľkosťou do 20 metrov štvorcových a zvhlčování o veľkosti do 40 metrov štvorcových.
Kód
8881
Cena dopravy od [?]
9,90 € s DPH
Ceny
207,50 € bez DPH 249,00 € s DPH
Dostupnosť
obvykle odosielame počas 4 až 7 pracovných dní

Popis produktu

Detaily

Venta LW25 je pomocník domácnosti, ktorý ponúka dve funkcie v jednom zariadení. Čistí a zároveň zvlhčuje suchý vzduch v miestnosti. Všetko na základe prúdenia vzduchu, ktorý je pomocou ventilátora tlačený na špeciálne otáčajúce sa disky vo vode. Prachové častice sa zachytávajú na mokrej disky čističky a následne sú uvoľnené vo vodnom kúpeli, zároveň dochádza k zvlhčeniu vzduchu. Model LW25 je už druhou generáciou, ktorá prichádza s niekoľkými vylepšeniami: nižšia spotreba elektrickej energie (od 3 do 8 W), indikácia prevádzky LED diódou, nízka hlučnosť, upravené telo čističky.

Čističky a zvlhčovače Venta ponúkajú jedinečnú hygienu a veľmi jednoduché čistenie! Vyhnete sa používanie zapáchajúcich filtrov plných baktérií, rozprašovanie nečistôt alebo pary. Je vhodná pre astmatikov, alergikov a fajčiarov. Navyše ponúka možnosť aromaterapie, do vody vo filtri je možné pridávať aromatické oleje. Vhodné pre celoročné nepretržité používanie.

Špecifikácie

Zvlhčovacia kapacita až 40 m2
Čistiaca kapacita až 20 m2
Napájanie 100-240 V (50-60 Hz)
Plocha diskov 2,1 m2
Prietok vzduchu až 3,5 m3/min
Počet režimov 3
Hlučnosť 25/37/42 dBA
Rozmery 30 x 30 x 33 cm
Hmotnosť cca 3,8 kg
Spotreba cca 3/5/8 W
Kapacita zásobníka na vodu 7 l

Vedeli ste, že

Vykurovanie suchého vzduchu zvyšuje riziko prechladnutia?

Suchý vzduch z kúrenia spôsobuje suché sliznice. Tak sa na nich môžu baktérie a vírusy ľahko zachytiť, čím vzniká rastúce riziko infekcie a prechladnutia. Okrem toho spôsobuje suchý vzduch únavu a apatiu. K dosiahnutiu medicínsky odporúčanej vlhkosti 45-55% je pre vyhrievanou plochu 30 m² potreba na jeden deň přibižně 5 litrov vody.

Domáci prach, peľ a zvieracie chlpy sú záťažou pre Vaše dýchanie?

Čistý vzduch musí byť pre Vaše zdravie bez prachu, zvieracích alergénov a peľu. Vzduch v miestnosti obsahuje milióny jemných prachových častíc, ktoré sú očiam neviditeľné. Pretože sa suchý vzduch ťažko čistí, je efektívnejšie jeho zvlhčenie a potom čistenie. Zvlhčenie drží veľkú časť suspendovaných častíc pri zemi a zostávajúce nečistoty sú "prané" priamo zo vzduchu.

Studený tabakový dym a zápach narušuje Vaše telesné a duševné zdravie?

Zvlášť nepríjemný je studený tabakový dym, ktorý je tvorený z drobných častíc. Častice vody, ktoré čistič vzduchu VENTA prináša do vzduchu, je na seba viažu. A výsledok? Ako po daždi - vzduch je nasledujúce ráno bez nepríjemných pachov.

Bližšia špecifikácia

Kód 8881
User Guide (PDF) CZ, DE, EN
Farba černá
EAN 4011143254010

Recenzie

Napíšte vlastnú recenziu

Iba zaregistrovaní zákazníci môžu zadať hodnotenie. Prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

TOPlist