vidaXL Retiazková roleta, námornícka modrá farba 160 x 230 cm [240179]

SKU
518062
35,25 € 29,37 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Roleta predstavuje ideálny a stopercentne spoľahlivý spôsob ako zabezpečiť, aby do miestnosti nepreniklo žiadne svetlo zvonka či už ju budete mať doma alebo v kancelárii.

Táto roleta predstavuje ideálny a stopercentne spoľahlivý spôsob ako zabezpečiť, aby do miestnosti nepreniklo žiadne svetlo zvonka či už ju budete mať doma alebo v kancelárii.

Skvele sa hodí napríklad do spálne!Zadná strana rolety je pokrytá termoplastovou vrstvou striebornej farby, ktorá nielenže neprepustí žiadne svetlo, ale vďaka svojim tepelným vlatsnostiam sa postará o to, aby v miestnosti bolo v zime teplo a v lete príjemne chladno. Roleta sa ľahko ovláda a pomocou montážnych súčiastok ju jednoducho namontujete. Môžete ju upevniť buď na stenu alebo na strop pomocou pribalených skrutiek a príchytiek, alebo ju zavesiť na okenný rám. Retiazku môžete umiestniť napravo alebo naľavo. Prosím, berte na vedomie, že uvedené rozmery sú rozmery látky rolety. Šírka závesnej tyče vrátane montážnych súčiastok bude o 3 cm väčšia ako šírka rolety. V balení sa nachádza 1 x 160 cm spodná závesná tyč z PVC plastu, 1 x 160 cm vrchná závesná tyč z hliníka, roleta zo 100% polyesteru so striebornou termoplastovou vrstvou odrážajúcou svetlo na zadnej strane, 2 x upevňovací držiak, 2 x hák, 1 x plastová retiazka, 4 x skrutka a 4 x príchytka.

VAROVANIE

Malé deti sa môžu uškrtiť slučkou na šnúre, retiazke, páskach a vnútornej šnúre, pomocou ktorých sa tento výrobok ovláda. Aby ste predišli uškrteniu alebo zamotaniu sa, udržujte šnúry mimo dosahu malých detí. Šnúry sa môžu omotať okolo krku dieťaťa. Presuňte detské postieľky, ohrádky a nábytok ďalej od šnúr na roletách a závesoch. Nepriväzujte šnúry k sebe. Dajte pozor na to, aby sa šnúry nezamotali a nevytvorili slučku.

Vlastnosti

Farba retiazky: Biela
Farba rolety: Námornícka modrá
Rozmery rolety: 160 x 230 cm (Š x V)
Dĺžka retiazky: 180 cm
Materiál látky: 100% polyester
Priemer závesnej tyče: 18 mm
Tkanina: Polyester: 100%

Farbamodrá
VýrobcavidaXL
EAN8718475838487
Produktové číslo výrobcu240179

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz