vidaXL Zatemňujúca roleta, 140 x 230 cm, morská modrá [240172]

SKU
518055
44,00 € 36,67 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Zatemňujúce rolety sú ideálnym riešením pre 100% zníženie svetla. Sú ideálnou voľbou pre zabránenie prichádzajúceho svetla do všetkých miestností v domácnosti alebo v kancelárii. Perfektne sa hodia aj do spálne!Zadná strana rolety je potiahnutá termoplastickou striebornou vrstvou.

Zatemňujúce rolety sú ideálnym riešením pre 100% zníženie svetla.

Sú ideálnou voľbou pre zabránenie prichádzajúceho svetla do všetkých miestností v domácnosti alebo v kancelárii. Perfektne sa hodia aj do spálne!Zadná strana rolety je potiahnutá termoplastickou striebornou vrstvou. Táto vrstva nielenže úplne blokuje prichádzajúce svetlo, ale jej tepelné vlastnosti udržia Vašu izbu v zime teplejšiu a v lete chladnejšiu. Vďaka priloženému montážnemu príslušenstvu sa tieto rolety ľahko montujú a používajú. Pomocou dodaných skrutiek a nástenných príchytiek môžete roletu namontovať na stenu alebo strop, alebo ju zavesiť na okennú lištu. Retiazka môže byť umiestnená buď na ľavú alebo pravú stranu. Upozorňujeme, že dané rozmery sú rozmery látky. Horná tyč, vrátane montážneho príslušenstva, je o 3 cm širšia ako látková časť rolety. Balenie obsahuje 1 x 140 cm plastovú spodnú tyč z PVC,1 x 140 cm horná hliníková tyč, 100% polyesterová roleta s reflexnou vrstvou na zadnej strane v striebornej farbe, 2 x konzola, 2 x háčik, 1 x retiazka z plastových guľôčok, 4 x skrutka a 4 x nástenná príchytka.

VAROVANIE

Predmety, pomocou ktorých sa tento výrobok ovláda, ako napríklad slučky na šnúrke, retiazky, pásky a vnútorné šnúrky môžu pre malé deti predstavovať nebezpečenstvo zaškrtenia. Aby ste predišli zašrkteniu alebo zamotaniu sa do týchto predmetov, udržujte šnúrky mimo dosah malých detí. Šnúrky sa môžu omotať okolo krku dieťaťa. Presuňte detské postieľky, ohrádky a nábytok ďalej od okna, kde sa roleta so šnúrkami nachádza. Nezväzujte šnúrky dokopy. Uistite sa, že šnúrky nie sú zamotané a nevytvorila sa na nich slučka.

Vlastnosti

Farba retiazky: Biela
Farba rolety: Morská modrá
Rozmery rolety: 140 x 230 cm (Š x V)
Dĺžka retiazky: 180 cm
Materiál tkaniny: 100% polyester
Priemer kovovej tyče: 18 mm
Tkanina: Polyester: 100%

Farbamodrá
VýrobcavidaXL
EAN8718475838418
Produktové číslo výrobcu240172