vidaXL Zatemňovací roleta krémová 40 x 100 cm [240733]

SKU
518138
19,80 € 16,50 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Zatemňujúce rolety sú ideálnym riešením pre 100% zatemnenie svetla. Sú ideálnou voľbou pre zabránenie prichádzajúceho svetla do všetkých miestností v domácnosti alebo v kancelárii. Zadná strana rolety je potiahnutá termoplastickou striebornou vrstvou.

Zatemňujúce rolety sú ideálnym riešením pre 100% zatemnenie svetla.

Sú ideálnou voľbou pre zabránenie prichádzajúceho svetla do všetkých miestností v domácnosti alebo v kancelárii. Zadná strana rolety je potiahnutá termoplastickou striebornou vrstvou. Táto vrstva nielenže úplne blokuje prichádzajúce svetlo, ale jej tepelné vlastnosti udržia Vašu izbu v zime teplejšiu a v lete chladnejšiu. Vďaka priloženému montážnemu príslušenstvu sa táto roleta ľahko montuje a používa. Pomocou dodaných skrutiek a nástenných príchytiek môžete roletu namontovať na stenu alebo strop, alebo ju zavesiť na okennú lištu. Retiazka môže byť umiestnená buď na ľavú alebo pravú stranu. Upozorňujeme, že dané rozmery sú rozmery látky. Horná tyč, vrátane montážneho príslušenstva, je o 3 cm širšia ako látková časť rolety. Dodávka zahŕňa 1 x 40 cm PVC dolnú tyč, 1 x 40 cm hornú hliníkovú tyč, 100% polyesterovú roletu s reflexnou vrstvou na zadnej strane v striebornej farbe, 2 x konzola, 2 x háčik, 1 x retiazka z plastových guľôčok, 4 x skrutka a 4 x nástenná príchytka.

VAROVANIE

Malé deti môžu byť uškrtené slučkou na šnúre, retiazkach, páskach a vnútornej šnúre, pomocou ktorých sa tento produkt ovláda. Aby ste tomu predišli, udržujte šnúry z dosahu malých detí. Šnúra sa môže omotať okolo krku dieťaťa. Presuňte detské postieľky, ohrádky a nábytok ďalej od okna, kde sa roleta so šnúrami nachádza. Nezväzujte šnúry dokopy. Uistite sa, že šnúry nie sú zmotané a nevytvárajú slučku.

Vlastnosti

Farba rolety: Šedo-biela
Farba retiazky: Biela
Rozmery rolety: 40 x 100 cm (Š x V)
Dĺžka retiazky: 180 cm
Priemer kovovej tyče: 18 mm
Tkanina: Polyester: 100%

Farbabiela
VýrobcavidaXL
EAN8718475860259
Produktové číslo výrobcu240733

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz