vidaXL Zatemňujúca roleta, 60 x 120 cm, biela [240740]

SKU
518145
25,75 € 21,46 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Zatemňujúce rolety sú ideálnym riešením pre 100% zatemnenie svetla. Sú ideálnou voľbou pre zabránenie prichádzajúceho svetla do všetkých miestností v domácnosti alebo v kancelárii. Zadná strana rolety je potiahnutá termoplastickou striebornou vrstvou.

Zatemňujúce rolety sú ideálnym riešením pre 100% zatemnenie svetla.

Sú ideálnou voľbou pre zabránenie prichádzajúceho svetla do všetkých miestností v domácnosti alebo v kancelárii. Zadná strana rolety je potiahnutá termoplastickou striebornou vrstvou. Táto vrstva nielenže úplne blokuje prichádzajúce svetlo, ale jej tepelné vlastnosti udržia Vašu izbu v zime teplejšiu a v lete chladnejšiu. Vďaka priloženému montážnemu príslušenstvu sa táto roleta ľahko montuje a používa. Pomocou dodaných skrutiek a nástenných príchytiek môžete roletu namontovať na stenu alebo strop, alebo ju zavesiť na okennú lištu. Retiazka môže byť umiestnená buď na ľavú alebo pravú stranu. Upozorňujeme, že dané rozmery sú rozmery látky. Horná tyč, vrátane montážneho príslušenstva, je o 3 cm širšia ako látková časť rolety. Zásielka obsahuje 1 x 60 cm PVC dolnú tyč, 1 x 60 cm hornú hliníkovú tyč, 100% polyesterovú roletu s reflexnou vrstvou na zadnej strane v striebornej farbe, 2 x konzolu, 2 x háčik, 1 x retiazku z plastových guľôčok, 4 x skrutku a 4 x nástennú príchytku.

VAROVANIE

Predmety, pomocou ktorých sa tento výrobok ovláda, ako napríklad slučky na šnúrke, retiazky, pásky a vnútorné šnúrky môžu pre malé deti predstavovať nebezpečenstvo zaškrtenia. Aby ste predišli zašrkteniu alebo zamotaniu sa do týchto predmetov, udržujte šnúrky mimo dosah malých detí. Šnúrky sa môžu omotať okolo krku dieťaťa. Presuňte detské postieľky, ohrádky a nábytok ďalej od okna, kde sa roleta so šnúrkami nachádza. Nezväzujte šnúrky dokopy. Uistite sa, že šnúrky nie sú zamotané a nevytvorila sa na nich slučka.

Vlastnosti

Farba rolety: Biela
Farba retiazky: Biela
Rozmery rolety: 60 x 120 cm (Š x V)
Dĺžka retiazky: 180 cm
Priemer kovovej tyče: 18 mm
Tkanina: Polyester: 100%

Farbabiela
VýrobcavidaXL
EAN8718475860327
Produktové číslo výrobcu240740

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz