vidaXL Toaletná stolička, oceľ, čierna [110131]

SKU
513630
116,55 € 97,12 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Toaletná stolička predstavuje bezpečného, pohodlného a hygienického pomocníka pre starších ľudí či ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pretože sa dá použiť ako provizórna toaleta, ktorú môžete umiestniť k posteli. Trvácna toaletná stolička unesie až 100 kg a znesie aj opakované používanie.

Táto toaletná stolička predstavuje bezpečného, pohodlného a hygienického pomocníka pre starších ľudí či ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pretože sa dá použiť ako provizórna toaleta, ktorú môžete umiestniť k posteli.

Trvácna toaletná stolička unesie až 100 kg a znesie aj opakované používanie. Stolička je vybavená extra veľkou toaletnou nádobou, ktorá sa dá odpojiť a vyčistiť. Pomocou podložky na sedadlo, ktorá je súčasťou balenia, môžete z toaletnej stoličky jednoducho vytvoriť bežnú stoličku. Stolička je vyrobená z pevnej ocele, takže je ľahká a zároveň dostatočne stabilná. Operadlo toaletnej stoličky, ako aj opierky na ruky sú vyplnené molitanom, a tak poskytujú optimálne pohodlie pri sedení. Každá nožička je vybavená protišmykovou podložkou, ktoré zvýšujú bezpečnosť a stabilitu pri používaní stoličky. Opierky na ruky vyplnené molitanom poskytujú optimálnu oporu a slúžia na to, aby sa mala osoba pri státí čoho chytiť. Montáž je veľmi jednoduchá.

Vlastnosti

Farba: Čierna
Materiál: Oceľový rám + podložka sedadla z PU
Rozmery: 44 x 50 x 85 cm (Š x H x V)
Výška sedadla od zeme: 48 cm
Hĺbka sedadla: 43 cm
Výška operadla: 33 cm
Maximálna hmotnosť cvičiaceho: 100 kg
Max. nosnosť: 110 kg

Farbačierna
VýrobcavidaXL
EAN8718475945413
Produktové číslo výrobcu110131