vidaXL Stolička, recyklovaný masív [240951]

SKU
514654
123,25 € 102,71 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevená stolička má starožitný vzhľad a poskytne vám optimálny komfort pri sedení. Jednoduchá konštrukcia z hrubého dreveného masívu prináša potrebnú pevnosť a prirodzená textúra spolu s rozličnými vlastnosťami jednotlivých driev stoličke dodávajú jedninečný vzhľad.

Táto drevená stolička má starožitný vzhľad a poskytne vám optimálny komfort pri sedení.

Jednoduchá konštrukcia z hrubého dreveného masívu prináša potrebnú pevnosť a prirodzená textúra spolu s rozličnými vlastnosťami jednotlivých driev stoličke dodávajú jedninečný vzhľad. Štyri kompaktné nohy zabezpečujú dostatočnú stabilitu. Vintage stolička je vyrobená z recyklovaného dreva, a preto nenájdete dva rovnaké kúsky tohto nábytku - každý je jedinečný. Recyklované drevo má podobné vlastnosti ako napríklad tíkové, akáciové, mangové drevo, drevo z damarovníka a podobne. Takéto drevo je pevné, stabilné, trvácne a má zaujímavú textúru. Vyskytnú sa na ňom aj dierky po klincoch, ktoré so sebou nesú svoj príbeh a podnecujú budúcich majiteľov k tomu, aby na svojom novom nábytku zanechali vlastnú stopu aj oni. Tento výrobok tiež poukazuje na to, že jeho majiteľovi záleží na ochrane životného prostredia, udržateľnom rozvoji a na tom, aby sa neplytvalo prírodnými zdrojmi. Stolička je navyše kompletne ručne opracovaná, čo len umocňuje jej pôsobivý vintage vzhľad a exotický štýl. Každý krok výrobného procesu sa vykonáva s najväčšou starostlivosťou, či už je to spracovanie už použitého dreva do nového výrobku, leštenie, natieranie alebo lakovanie. Táto stolička z recyklovaného dreva predstavuje ideálny doplnok do domácností a kaviarní s klasickým interiérom!.

Dôležitá poznámka

Každý výrobok tohto typu je ručne vyrobený z jedinečnej zmesy recyklovaného dreva rôzneho druhu. Z tohto dôvodu sa jednotlivé stoličky môžu od seba farebne odlišovať. Farbu nie je možné si dopredu vybrať.

Vlastnosti

Materiál: Recyklovaný masív
Celkové rozmery: 30 x 30 x 45 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Rôznofarebné drevo. Stopercentná ručná výroba. Leštené; čiastočne natierané a voskované.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8718475868415
Produktové číslo výrobcu240951