vidaXL Slnečná plachta z HDPE, trojuholníková, 5x5x5 m, béžová [42286]

SKU
500292
40,90 € 34,08 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vytvorte si úkryt pred slnkom kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť pomocou našej vysoko kvalitnej plachty z HDPE. Ide o ideálnu plachtu proti slnku, ktorú môžete používať v najrôznejších vonkajších priestoroch akými sú vaša záhrada, terasa, detské ihrisko alebo balkón.

Vytvorte si úkryt pred slnkom kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť pomocou našej vysoko kvalitnej plachty z HDPE.

Ide o ideálnu plachtu proti slnku, ktorú môžete používať v najrôznejších vonkajších priestoroch akými sú vaša záhrada, terasa, detské ihrisko alebo balkón. Táto tieniaca plachta, vyrobená zo 100% HDPE (vysokohustotný polyetylén), vás ochráni pred priamym slnečným svetlom a zároveň prepustí vietor a vodu. HDPE materiál je špeciálne ošetrený, takže je odolný voči plesniam a UV žiareniu. Tieniaca plachta sa dá ľahko nainštalovať vďaka pribaleným lanám a krúžkom z nerezovej ocele v každom rohu, ktoré slúžia ako kotviace body.

Vlastnosti

Farba: Béžová
Materiál: 100% HDPE (Polyetylén s vysokou hustotou), Polyetylén: 100%
Rozmery: 5 x 5 x 5 m
Tvar: Trojuholníkový
Tkanina: Polyetylén: 100%

Doplňujúce informácie

Približne 90% UV ochrana. Prepúšta vodu a vietor. Vyrobená z HDPE, chráni pre UV žiarením. Trojuholníkové krúžky na upevenie z nerezovej ocele v rohoch plachty. 3 x 1.5 m PE (polyetylénové) lano v balení. Jednoduchá montáž.

Farbabéžová
VýrobcavidaXL
EAN8718475975366
Produktové číslo výrobcu42286

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz